Виконання бюджету 2016 року

Версія для друкуВерсія для друку

Бюджет

З метою інформування громадськості про хід складання та виконання бюджетів та підвищення ефективності діяльності органів державної влади (органів місцевого самоврядування) у частині забезпечення потреб громадян і суспільства при виконанні державних функцій та наданні державних послуг, підвищення їхньої доступності та якості, для формування механізмів суспільного контролю результатів діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, керуючись Бюджетним кодексом України,  Законом України „Про відкритість використання публічних коштів” від 11.02.2015 р. №183-VIII та Постановою КМУ „Про схвалення Концепції створення інтегрованої інформаційно-аналітичної системи „Прозорий бюджет” №92-р від 11.02.2016 р., оприлюднюємо бюджети сільських рад на 2016 рік.

 

Субвенції

З метою інформування громадськості оприлюднюємо надання субвенцій, згідно вимог Бюджетного Кодексу України за рішенням сесії сільських рад.

 

Дороги

Напевно, питання номер один нині для людей – це дороги. В минулому році ремонту доріг на Гадяччині приділялася особлива увага. На автомобільних дорогах  Гадяцького району виконано найбільші обсяги ремонтних робіт порівняно з попередніми роками.

Ремонт доріг району буде першочерговим завданням  і в 2016 році. В сільських бюджетах на 2016 рік вже затверджені видатки на проведення робіт з ремонту доріг. В подальшому при перевиконанні бюджету кошти  на ремонт доріг будуть виділятися додатково, про що ми будемо інформувати.

ДолученняРозмір
zaplanovano_silskimi_radami_2016.xls45 КБ
subvenciyi.xls51 КБ
dorogi_zmi.xls34 КБ
byudzhet_zmi2.xls155.5 КБ
Наверх ↑