УВАГА! ОБЛАСНИЙ КОНКУРС! УСПІШНА ЖІНКА ПОЛТАВЩИНИ!

УВАГА! ОБЛАСНИЙ КОНКУРС!
УСПІШНА ЖІНКА ПОЛТАВЩИНИ!

Приймаються заявки від представників Гадяцького району

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18.02.2014 року №51, в Полтавській області в березні-квітні 2018 року проводиться Обласний Конкурс «Успішна жінка Полтавщини».
Даний конкурс є обласним заходом в рамках реалізації державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
Метою заходу є підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу, підтримка та відзначення жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя області.
Учасниками Конкурсу можуть бути жінки віком від 18 років, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області.
Конкурс проводиться у таких номінаціях:
„Успішна жінка Полтавщини - представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування”;
„Успішна жінка Полтавщини - громадський діяч”;
„Успішна жінка Полтавщини - керівник підприємства”;
„Успішна жінка Полтавщини - працівник агропромислового комплексу”;
„Успішна жінка Полтавщини - працівник малого та середнього бізнесу”;
„Успішна жінка Полтавщини - працівник освіти і науки”;
„Успішна жінка Полтавщини - працівник фінансових та банківських установ”;
„Успішна жінка Полтавщини - працівник охорони здоров'я”;
„Успішна жінка Полтавщини - діяч культури та мистецтва”;
„Успішна жінка Полтавщини у галузі фізичної культури та спорту”;
„Успішна жінка Полтавщини у галузі архітектури та будівництва”;
„Успішна жінка Полтавщини - працівник засобів масової інформації”;
„Успішна жінка Полтавщини - працівник правоохоронних, судових органів, юстиції та адвокатури”;
„Успішна жінка Полтавщини - військовослужбовець та працівник Збройних сил України”;
„Успішна жінка Полтавщини - працівник сфери соціального захисту населення”;
„Успішна жінка Полтавщини - працівник комунальної сфери”;
„Успішна жінка Полтавщини – працівник сфери обслуговування населення”;
„Успішна жінка Полтавщини - берегиня роду”.

Бажаючі взяти участь в обласному конкурсі «Успішна жінка Полтавщини» можуть ознайомитися з умовами конкурсу на сайті Полтавської обласної державної адміністрації http://www.adm-pl.gov.ua/sites/default/files/51-2014.pdf.

Заявки від представників Гадяцького району приймаються до 31.03.2018 року!!!

За додатковою інформацією звертатися до відділу культури Гадяцької РДА за адресою: м.Гадяч, вул. Лесі Українки,2, кабінет № 12.