Районна рада

Версія для друкуВерсія для друку

 

Гадяцька районна рада

 

Контакти: 37300, м.Гадяч, вул. Лесі Українки, 2,

тел/факс:  8(05354)2-06-94  8(05354)2-06-94,

e-mail: hadiach.rairada@ukr.net

 

Голова районної ради  Нікітенко Володимир Павлович тел.3-33-28

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Мигаль Наталія Григорівна тел.2-26-37

Приймальня голови районної ради   тел.2-06-94

 

 

Назва партій, депутати від яких отримали мандати

Всього обрано

депутатів

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

14

Партія "Відродження"

6

Політична партія "Рідне місто"

6

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

5

Радикальна партія Олега Ляшка

3

Всього

34

 

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

1.Дудко Володимир Григорович

2.Скрипка Сергій Михайлович

3.Нікітенко Володимир Павлович

4.Ілляшенко Віктор Олексійович

5.Пащенко Павло Михайлович

6.Шморгун Зіновій Михайлович

7.Хохуля Іван Олександрович

8.Уманцев Олексій Володимирович

9.Огризько Ігор Васильович

10.Грицан Микола Іванович

11.Власенко Олена Миколаївна

12.Верещака Ігор Миколайович

13.Білик Світлана Михайлівна

14.Сірик Олександр Васильович

 

Партія "Відродження"

1.Цимбал Анатолій Григорович

2.Доля Іван Павлович

3.Мотрич Дмитро Миколайович

4.Корнієнко Василь Володимирович

5.Рухляда Григорій Іванович

6.Андрушечко Василь Миколайович

 

Політична партія "Рідне місто"

1.Міняйло Олександр Васильович

2.Оробей Віктор Андрійович

3.Волик Микола Олексійович

4.Кревсун Іван Михайлович

5.Інзик Сергій Іванович

6.Ющенко Олексій Степанович

 

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

1.Пилипенко Петро Федорович

2.Пасюта Михайло Іванович

3.Ковальов Іван Олексійович

4.Буханець Тамара Іванівна

5.Пашко Сергій Дмитрович

 

Радикальна партія Олега Ляшка

1.Гайдабура Світлана Борисівна

2.Гурський Іван Васильович

3.Близнюк Ігор Олександрович

 

 

Комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку регіону, малого і середнього бізнесу та управління майном:

Голова комісії – Цимбал Анатолій Григорович – пенсіонер, районна організація політичної партії «Відродження»;

Верещака Ігор Миколайович – голова фермерського господарства «Колос - 2000», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Дудко Володимир Григорович – заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю «Надія, районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Міняйло Олександр Васильович – водій СФГ «Нива», районна організація політичної партії «Рідне місто»;

Пилипенко Петро Федорович – приватний підприємець, районна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»;

Уманцев Олексій Володимирович – начальник ПАТ Банк «Фінанси та кредит», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Шморгун Зеновій Михайлович – начальник ГПУ «Полтавагазвидобування», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

Комісія з питань місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, зв’язків із засобами масової інформації:

Голова комісії – Оробей Віктор Андрійович – приватний підприємець, районна організація політичної партії «Рідне місто»;

Андрушечко Василь Миколайович –начальник Петрівсько Роменської місцевої пожежної охорони, районна організація політичної партії «Відродження»;

Буханець Тамара Іванівна –голова СФГ «Астарта», районна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»;

Корнієнко Василь Володимирович – приватний підприємець, районна організація політичної партії «Відродження»;

Кревсун Іван Михайлович – начальник автоколони № 3 Гоголівського ЦТТ, районна організація політичної партії «Рідне місто»;

Пашко Сергій Дмитрович – приватний підприємець, районна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

 

Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування:

Голова комісії – Доля Іван Павлович – директор Гадяцького заводу залізобетонних виробів, районна організація політичної партії «Відродження»;

Грицан Микола Іванович – голова фермерського господарства «Колос», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Гурський Іван Васильович – майстер лісу ДП «Гадяцький лісгосп» Вельбівського лісництва, районна організація політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;      

Ілляшенко Віктор Олексійович – директор СТОВ «Лободіно», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Рухляда Григорій Іванович – голова СФГ «Марково», районна організація політичної партії «Відродження»;

Скрипка Сергій Михайлович – директор ТОВ «Маяк», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Ющенко Олексій Степанович – лісничий Вельбівського лісництва ДП «Гадяцьке лісове господарство», районна організація політичної партії «Рідне місто».

 

Комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму:

Голова комісії – Гайдабура Світлана Борисівна, тимчасово не працює, районна організація політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;

Білик Світлана Михайлівна – директор Петрівсько – Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Близнюк Ігор Олександрович – викладач Веприцького професійного аграрного ліцею, районна організація політичної партії «Радикальна Партія Олега Ляшка»;

Інзик Сергій Іванович – директор Книшівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, районна організація політичної партії «Рідне місто»;

Огризько Ігор Васильович –директор Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;    

Сірик Олександр Васильович – Фермер, ФГ «Агро», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Хохуля Іван Олександрович – фізична особа підприємець, районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голова комісії – Власенко Олена Миколаївна – директор Центру соціального обслуговування, районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Волик Микола Олексійович – голова правління Гадяцької районної спілки споживчих товариств, районна організація політичної партії «Рідне місто»;

Ковальов Іван Олексійович – лікар Гадяцької центральної районної лікарні, районна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»;

Мотрич Дмитро Миколайович – приватний підприємець, районна організація політичної партії «Відродження»;

Пасюта Михайло Іванович – опалювач Веприцького туберкульозного диспансера, районна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»;

Пащенко Павло Михайлович – голова фермерського господарства «П.П. Пащенко», районна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

 

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Телефон

1

Керуючий справами районної ради

Мигаль Наталія Григорівна

2-17-11

Відділ організаційно-правової роботи

2

Начальник відділу

Пирогова Валентина Яківна

2-26-37

3

Головний спеціаліст з інформаційних технологій

Фетісов Антон Едуардович

2-08-56

4

Головний спеціаліст

Стромило Роман Олександрович

2-08-56

5

Головний спеціаліст з питань юридичного забезпечення діяльності ради

Осадча Світлана Миколаївна

2-08-56

Загальний відділ виконавчого апарату районної ради

6

Начальник відділу

Ходич Олена Володимирівна

2-25-82

7

Головний спеціаліст

Колінько Тетяна Василівна

2-06-94

Фінансово-господарський відділ виконавчого апарату районної ради

8

Начальник відділу

Момот Надія Олександрівна

2-25-82

 

     

Відділ управління майном

9

Начальник

Кононенко Людмила Василівна

3-33-29

10

Бухгалтер

Волошин Ганна Григорівна

3-33-29

11

Головний спеціаліст – координатор проектів та інвестиційних програм ресурсного центру громад

Киричко Ольга Іванівна

2-16-18

12

Спеціаліст І категорії

Ярова Людмила Олександрівна

3-33-29

 

Наверх ↑