Проекти регуляторних розпоряджень

Версія для друкуВерсія для друку

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження голови Гадяцької  районної державної адміністрації «Про затвердження Умов проведення конкурсу  з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гадяцького  району»

 

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування»,  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян, оприлюднюється проект розпорядження голови Гадяцької  районної державної адміністрації «Про затвердження Умов проведення конкурсу  з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гадяцького  району».

Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» з метою затвердження  Умов проведення конкурсу  з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гадяцького  району.

 

 Пропозиції та зауваження прийматимуться у письмовій формі та електронній формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження  на адресу розробника: 37300, Полтавська обл., м. Гадяч, вул. Лесі Українки,2, загальний відділ апарату Гадяцької районної державної адміністрації.

ДолученняРозмір
umovi_provedennya_konkursu.pdf138.7 КБ
umovi_perevezennya_arv.pdf248.39 КБ
Наверх ↑