Графіки прийомів громадян

Версія для друкуВерсія для друку

ГРАФІК

роботи постійно діючих прямих телефонних ліній   в районних органах

державної виконавчої влади на червень  2017 року

 

п/п

 

        ПІБ

 

            Посада

Дата

(9.00-

16.00 год.)

 

Телефон

1.

 

Бондаренко

Сергій Михайлович

Перший  заступник

голови райдержадміністрації

 

01.06

 

2-06-92

2.

Шаповал

Олександр Іванович

Заступник голови

райдержадміністрації

 

02.06

 

2-06-92

3.

Панченко

Лідія  Михайлівна

Керівник апарату

райдержадміністрації 

 

06.06

 

2-06-92

4.

Горбуля

Ніна Олексіївна

В.о.начальника служби у справах дітей райдержадміністрації

 

07.06

 

2-27-56

5.

Труш

Лариса

Володимирівна

Начальник відділу культури  райдержадміністрації

 

08.06

 

2-07-70

6.

Тарасенко

Віталій Юрійович

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

 

09.06

 

3-12-75

7.

Опришко

Анастасія Олександрівна

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації

 

 

12.06

 

 

2-26-95

8.

Гулей

Ірина Володимирівна

Начальник відділу освіти райдержадміністрації

 

13.06

 

2-16-03

9.

Нестеренко

Тетяна

Володимирівна

Завідувач сектора містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації

 

 

 

14.06

 

 

 

2-09-27

10.

Будник

Олена Володимирівна

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців  апарату райдержадміністрації

 

 

15.06

 

 

2-17-60

11.

Басараб

Олександр Іванович

Головний  лікар Гадяцької центральної районної лікарні

 

16.06

 

2-26-27

12.

Апарін

Євген   Федорович

Директор Гадяцького  центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

 

19.06

 

3-25-00

13.

Жученко

Андрій Володимирович

Начальник управління Держпродспоживслужби в Гадяцькому районі

 

 

20.06

 

 

2-27-85

14.

Огілько

Юлія Василівна

Начальник відділу - Центру надання

адміністративних послуг

райдержадміністрації

 

 

21.06

 

 

2-27-40

15.

Возниця

Володимир

Олександрович

Начальник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

22.06

 

 

3-13-38

16.

Різун

Любов Миколаївна

Директор районного

центру зайнятості

 

23.06

 

2-05-53

17.

Губський Василь Васильович

Начальник районного сектору  державної служби надзвичайних ситуацій  України у Полтавській області

 

 

26.06

 

 

2-16-01

18.

Бабак

Сергій Олександрович

В.о. завідувача Гадяцького міжрайонного відокремленого

підрозділу лабораторних

досліджень Державної установи

„Полтавський обласний

лабораторний центр Міністерства охорони  здоров’я України”

 

 

 

 

 

 

27.06

 

 

 

 

 

 

2-34-01

19.

Власенко

Олена Миколаївна

 

Директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

29.06

 

 

2-07-03

 

Близнюк Валентина

Олександрівна

Головний лікар 

КЗ „Гадяцький центр первинної

медико-санітарної допомоги”

 

 

30.06

 

 

3-20-20

У разі відсутності  посадової  особи  пряму телефонну лінію проводить особа, на яку покладено виконання обов’язків.

         З метою поліпшення роботи із зверненнями громадян, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня з питань, які належать виключно до компетенції місцевих органів виконавчої влади,   з 9 до 16 год.  у райдержадміністрації працює  телефон довіри  2-28-04.

З метою  забезпечення законних вимог громадян з обмеженими фізичними можливостями  в адміністрації працює телефон  2-28-04  з  9 до 16 год.  

Г Р А Ф І К

прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації

на 2017 рік

 

Матюшенко

Олексій

Володимирович

голова районної державної адміністрації

перший, третій  вівторок кожного місяця                               

 

09.00-12.00

Бондаренко

Сергій

Михайлович

перший заступник голови районної державної адміністрації

перший, третій, п’ятий  четвер  кожного місяця                                            

09.00-12.00

Шаповал

Олександр

Іванович

заступник голови районної державної адміністрації

другий, четвертий, п’ятий  понеділок кожного місяця                                             

09.00-12.00

                                                                                                                                     

                                                                                                                           

ГРАФІК

роботи  «гарячих» телефонних  ліній  в  райдержадміністрації

на 2017 рік

 

п/п

 

 

        ПІБ

 

            Посада

 

Дата

(16.00-

17.00 год.)

 

Телефон

1.

Бондаренко

Сергій

Михайлович

Перший заступник голови

райдержадміністрації

18.01;19.04;

19.07;18.10;

20692

2.

Шаповал Олександр

Іванович

Заступник голови

райдержадміністрації

15.02;17.05;

16.08;15.11

20692

3.

Панченко

Лідія

Михайлівна

Керівник апарату

райдержадміністрації

15.03;21.06;

20.09; 20.12

20692

 

         У разі відсутності  посадової особи „гарячу” телефонну лінію  проводить посадова особа, на яку  покладено виконання обов’язків.

                                                            

Графік

проведення виїзних прийомів громадян (за місцем їх роботи та проживання) головою районної державної адміністрації та  заступниками голови районної державної адміністрації у 2017 році

п/п

 

 

Прізвище

та ініціали

Дата  та місце проведення (сільська рада)

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1.

Матюшенко О.В.

Лютенська

Соснівська

Гречанівська

Малопобиванська

Біленченківська

Римарівська

Краснолуцька

Сватківська

Книшівська

Плішивецька

Веприцька

Бобрицька

Сарівська

Лисівська

Рашівська

Петрівсько-Роменська

Харковецька

Середняківська

Великобудищанська

Ціпківська

Березоволуцька

Ручківська

Вельбівська

Мартинівська

2.

Бондаренко С.М.

Сарівська

Лисівська

Великобудищанська

Ціпківська

Березоволуцька

Ручківська

Вельбівська

Мартинівська

Лютенська

Соснівська

Малопобиванська

Гречанівська

Біленченківська

Сватківська

Римарівська

Краснолуцька

Книшівська

Плішивецька

Веприцька

Бобрицька

Середняківська

Петрівсько-Роменська

Рашівська

Харковецька

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

3.

Шаповал  О.І.

Березоволуцька

Ручківська

Петрівсько-Роменська Сватківська

Книшівська

Плішивецька

Сарівська

Лисівська

Римарівська

Краснолуцька

 

Біленченківська

 

 

Великобудищанська

Ціпківська

Малопобиванська Гречанівська

Вельбівська

Мартинівська

Середняківська

 

Лютенська

Соснівська

Веприцька

Бобрицька

 

 

Наверх ↑