Графік проведення виїзних прийомів громадян (за місцем їх роботи та проживання) головою районної державної адміністрації та заступниками голови районної державної адміністрації у 2013 році

Версія для друкуВерсія для друку

 

 ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                                                                                             Голова районної

                                                                                                                                                             державної адміністрації   

                                                                                                                                                             В.Беседа    

 Графік

проведення виїзних прийомів громадян (за місцем їх роботи та проживання) головою районної державної адміністрації та  заступниками голови районної  державної адміністрації у 2013 році

 

п/п

 

 

Прізвище

та ініціали

Дата  та місце проведення (сільська рада)

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1.

Беседа В.М.

Сарівська

Лисівська

Великобудищанська

Ціпківська

Березоволуцька

Ручківська

Вельбівська

Мартинівська

Лютенська

Соснівська

Малопобиванська Гречанівська

Біленченківська

Качанівська

Римарівська

Краснолуцька

Книшівська

Плішивецька

Веприцька

Бобрицька

Середняківська

Петрівсько-Роменська

Рашівська

Харковецька

2.

Мисюра Г.О.

Лютенська

Соснівська

Лисівська

Краснознаменська

Біленченківська

Качанівська

Краснолуцька

Сватківська

Розбишівська

Краснознаменська

Веприцька

Бобрицька

Сарівська

Лисівська

Рашівська

Петрівсько-Роменська

Харковецька

Середняківська

Великобудищанська

Ціпківська

Березоволуцька

Ручківська

Вельбівська

Мартинівська

3.

Лукаш О.Р.

Березоволуцька

Ручківська

Веприцька

Бобрицька

Книшівська

Плішивецька

Сарівська

Лисівська

Римарівська

Краснолуцька

 

Біленченківська

Розбишівська

 

Великобудищанська

Ціпківська

Малопобиванська Гречанівська

Вельбівська

Мартинівська

Середняківська

Качанівська

Лютенська

Соснівська

Краснознаменська

Петрівсько-Роменська

4.

Березенко О.М.

Вельбівська

Мартинівська

Біленченківська

Розбишівська

Краснознаменська

Петрівсько-Роменська

Рашівська

Харковецька

Великобудищанська

Ціпківська

Березоволуцька

Ручківська

Книшівська

Плішивецька

Лютенська

Соснівська

Сарівська

Лисівська

Малопобиванська Гречанівська

Веприцька

Бобрицька

Краснолуцька

Римарівська

 

Наверх ↑