Відбулася щотижнева апаратна нарада

16 жовтня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1.Про організацію видачі одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (зі змінами).

2.Про забезпечення соціальними послугами осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, територіальним центром соціального обслуговування.

3. Про ситуацію в пенсійній галузі району та заходи щодо активізації наповнення бюджету Пенсійного фонду.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Уповноважений представник сім’ї, якому призначено грошову допомогу, зобов’язаний повідомляти управління соціального захисту населення про зміну обставин, які впливають на призначення грошової допомоги, протягом трьох днів з дня настання таких обставин.

До відома осіб з інвалідністю, які бажають стати на облік для забезпечення автомобілем!

Згідно вимог Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою КМУ від 19.07.2006р. № 999 (із змінами та доповненнями) на облік для забезпечення автомобілями можуть братися особи з інвалідністю, які:
- мають показання до керування (дозвіл на самостійне керування автомобілем) з числа:

Реакція російської духовної і світської влади свідчить, що Україна на правильному шляху – Президент про рішення Синоду РПЦ

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з екзархами Вселенського Патріарха в Україні Архієпископом Памфільським УПЦ в США Даниїлом та Єпископом Едмонтонським УПЦ в Канаді Іларіоном ще раз подякував за рішення Синоду Вселенського Патріархату про надання автокефалії українській православній церкві.

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

8 жовтня у м. Полтаві на нараді у першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про стан виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки», «Про активізацію роботи в області щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

В обласному центрі відзначили День захисника України

Із нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва, чергової річниці створення УПА і свята Покрови Пресвятої Богородиці в Полтаві відбулися тематичні урочистості.

Дорогі гадячани!

Щиро вітаємо вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

Основні заходи райдержадміністрації з 16 по 19 жовтня 2018 року

Історію успіху Гадяччини презентували на Міжнародному Саміті мерів

Ви чули про майданчик, на якому збираються найкращі міські голови України, а також мери і заступники з Осло, Нью-Йорка, Ейндховена? Учора у столиці відбувся Міжнародний Саміт мерів. Це платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування, фахівцями місцевого розвитку світового рівня лідери місцевого самоврядування та представниками інноваційної бізнес-спільнота. Головна мета - обговорити сучасні тенденції у розвитку міст та знайти спільне вирішення проблем. Також на Саміті діляться історіями успіху українських міст у різних сферах.

ОПЛАТА САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ

10 жовтня 2018 року за рахунок коштів районного та міського бюджетів було проведено оплату послуг по санаторно-курортному лікуванню осіб з інвалідністю та ветеранів війни в сумі 21 204,00 грн.