З нагоди Дня науки в Україні Міністерство освіти і науки України запрошує взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 14-16 травня 2019 року. Метою заходу є розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів. У межах заходу заплановано провести:

·         круглий стіл «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України»;

·         конкурс стартап проектів;

·         конкурс інноваційних проектів;

·         навчальний тренінг щодо інноваційної діяльності.

Протягом минулого року на Полтавщині виникло понад 3,5 тисячі небезпечних подій

Начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко розповів під час апаратної наради у голови облдержадміністрації про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території Полтавщини.

За його словами, в області упродовж грудня 2018 – січня 2019 року сталося 192 небезпечні події, внаслідок яких загинули 28 людей. Травмовані або постраждали 95 осіб, із них 12 дітей. Врятовано 30 людей, зокрема чотири неповнолітніх.

Олег Тимченко: «Оперативний штаб – це консультаційно-дорадчий орган, який стоїть на сторожі законних прав та інтересів як землевласників, так і землекористувачів»

На апаратній нараді у голови облдержадміністрації начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко поінформував про результати роботи оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у 2018 році. Останній на Полтавщині діє із серпня 2017 року.

Віктор Лисак: «Кількість охочих вакцинуватися щорічно збільшується»

Про епідемічну ситуацію із захворюваності на грип у 2018 році й профілактику грипу та ГРВІ у поточному році розповів на апаратній нараді у голови облдержадміністрації директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак. За його словами, в регіоні епідемії грипу немає.

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

14 січня у м. Полтаві на нараді в голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про впровадження аграрних розписок у 2018 році у Полтавській області та завдання щодо забезпечення фінансування сільгоспвиробників на час проведення комплексу польових робіт», «Про стан захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа», «Про підготовку до контрольної перевірки стану цивільного захисту області у березні 2019 року». Поінформовано, що Полтавська область стала першим регіоном де почали застосовувати аграрні розписки. З вересня 2014 року  в Полтавській області запроваджено пілотний проект із введення в обіг аграрних розписок. За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

До уваги громадян, які звертаються до ЦНАП Гадяцької райдержадміністрації!
Із 1 січня 2019 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1921 гривня та розмір мінімальної заробітної плати – 4173 гривні, у зв’язку з чим розмір адміністративного збору за надання послуг становить:

З метою розвитку співпраці в галузі малого і середнього підприємництва в Гадяцькому районі між Гадяцьким районним фондом підтримки підприємництва та Краснолуцькою об’єднаною територіальною громадою підписано Меморандум про взаємне співробітництво.

КНП «Гадяцька ЦРЛ» інформує, що для оздоровлення дітей диспансерної групи отримано безкоштовні путівки:
- в дитячий спеціалізований санаторій «Зелена Гірка» м.Одеса, термін заїзду з 01 лютого по 25 лютого 2019 року, профіль – захворювання органів дихання та ЛОР-органів, є школа для дітей 6-18 років;
- в дитячий спеціалізований санаторій «Бердянський» м.Бердянськ Запорізької обл., термін заїзду з 03 лютого по 25 лютого 2019 року, профіль – захворювання органів дихання, захворювання шлунково-кишкового тракту, є школа для дітей 6-18 років;

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

8 січня у м. Полтаві за участю голови облдержадміністрації В.Головка, місцевих мешканців, громадськості, ЗМІ відбувся обласний фестиваль театрального вертепного дійства «Різдвяна феєрія». Учасників заходу привітали виступами аматорські колективи та колядні гурти міста та області, потому архієпископ Полтавський та Кременчуцький ПЦУ Федір провів святкове богослужіння. Завершився захід урочистою ходою колядних гуртів центральними вулицями міста.