Тютюнова індустрія полює на дітей

Пільговик повинен звернутися особисто!

Відповідно до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, у разі коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2018 році 2470грн.) пільговик має право на отримання пільг протягом дванадцяти місяців з місяця визначення відповідного права.

Проведено семінар

18 квітня 2018 року в Гадяцькій міськрайонній філії Полтавського ОЦЗ спеціалістом управління соціального захисту населення було проведено черговий семінар для осіб з інвалідністю про можливість навчання у Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації.

Зустрічі у рамках реалізації пілотного проекту «Рука допомоги»

У рамках реалізації пілотного проекту «Рука допомоги», мета якого – залучити до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, у Петрівсько-Роменській та Сергіївській ОТГ відбулися зустрічі з безробітними особами з членів малозабезпечених сімей ,які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Про роботу Гадяцької міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ

За період з 10 по 13 квітня 2018 року Гадяцькою міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості зареєстровано 37 незайнятих громадян, надано статус безробітного 26 особам.

18 квітня відзначається Міжнародний день пам'яток та визначних місць.
В Україні цей день має назву "День пам'яток історії і культури".
Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину.
Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію. Багато пам’яток , які нагадують нам про минуле нашої країни, збереглося на українських землях. Багато з них зникло, залишивши свій слід в історії та культурі українського народу.

СТАН ВИКОНАННЯ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» В ГАДЯЦЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 18.04.2018р.
У 2018 році згідно урядової програми «Доступні ліки» на Гадяцький район виділено кошти в сумі 1537,2 тис. грн. З початку дії програми станом на 18.04.2018р. виписано 12117 рецепт на відшкодування вартості лікарських (в т.ч. за звітний тиждень – 674 рецепти), здійснено часткове відшкодування вартості лікарських засобів з початку дії урядової програми згідно 10918 рецептів (в т.ч. за звітний тиждень – 664 рецептів), 4829 осіб отримало безкоштовно або з незначною доплатою ліки від серцево-судинних захворювань – 381,4 тис. грн, діабету ІІ типу – 89,3 тис. грн та бронхіальної астми – 21,7 тис. грн.

Польський досвід як взірець для створення місцевих пожежних охорон

Зараз в Гадяцькому районі будуємо мережу місцевих пожежних охорон. Перебуваючи на навчанні в Польщі, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко мав прекрасну нагоду запозичити передовий досвід. Щоб реалізувати його в районі і зробити пожежну охорону ще ефективнішою. А повчитися у колег — справді є чому.

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Із метою подальшого висвітлення процесів реформи місцевого самоврядування й децентралізації влади Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

У Гадяцькому районі розпочато масштабний весняний традиційний двомісячник чистоти та благоустрою – щорічна акція, у рамках якої заплановано провести роботи з упорядкування парків, дитячих спортивних майданчиків, прибирання вулиць, зупинок транспорту, облаштування кладовищ та благоустрою доріг, ліквідації стихійних сміттєзвалищ та насадження дерев і кущів. Акція відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту довкілля.