Відбулася щотижнева нарада

17 липня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про державну підтримку в галузі тваринництва у 2018 році в частині «Дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби».
2. Про підготовку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Полтавської області відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 12.05.2009 №151
3. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Лютенської сільської ради.
4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.
5. Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

Каталог «Полтавська область: інвестиційні проекти»

Оголошено початок розгляду проектів!

Беручи до уваги значний інтерес міжнародної спільноти до співробітництва з Полтавською областю, вагомий економічний потенціал суб’єктів господарювання та пріоритетність залучення інвестицій її розвиток, облдержадміністрацією було прийнято рішення про формування комплексного портфелю інвестпроектів – каталогу «Полтавська область: інвестиційні пропозиції».

ОГОЛОШЕНО ПРО ПОЧАТОК КОНКУРСУ «ГОРИЗОНТИ ПОЛТАВЩИНИ» - 2018 !

З 20 липня 2018 року оголошено офіційний старт конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» - 2018.

Метою даного конкурсу є виявлення у Полтавській області перспективних інвестиційних проектів в пріоритетних галузях економіки для їх подальшого представлення потенційним українським та іноземним інвесторам.

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

9 липня у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю голів райдержадміністрацій, керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про хід реалізації Регіонального плану розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2016-2018 роки та Стратегії створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки», «Інформація про виконання доручення голови облдержадміністрації щодо підключення Інтернет-послуг до соціально значущих місць в районах», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. У нараді взяв участь голова обласної ради О.Біленький.

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2018-2019 років, попередженню відмов енергопостачання,  Гадяцька районна державна адміністрація  пропонує виконати наступні заходи:

Уряд спрямував на розвиток регіонів 6 млрд грн

Цього року уряд виділив понад 6 млрд грн на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій.

ПРО РОБОТУ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

за період з 09 липня по 13 липня 2018 року

Звернулось до управління за призначенням :
різних видів допомог та соціальних виплат - 111 осіб. Призначено допомогу 111 особам.
Видано 32 довідки про отримання чи не отримання допомоги та повідомлень про призначення (відмову у призначенні) допомоги.
За період з 01.01.2018 р. за призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг звернулося 1961 домогосподарство, з них субсидія призначена по 1639 особових справах. По 322 особових справах направлено запити на ДФС.
З початку року субсидія на тверде паливо та скраплений газ призначена по 461 домогосподарству та по 123 домогосподарствах відмовлено в призначенні субсидії, в зв'язку з перевищенням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.
Прийнято заяви на проведення невикористаної суми субсидії по ЖКП від 365 осіб.

З вересня при народженні дитини родини отримуватимуть «ПАКУНОК МАЛЮКА» - одноразову безповоротну адресну соціальну допомогу.

КП «Сервіс» отримало автомобіль УЯР для ямкового ремонту

Цього тижня під час ремонту дорожнього покриття почали застосовувувати інноваційний для України, проте вже звичний для більшості європейських країн,повітряно-струменевий метод ремонту асфальтобетонного покриття.

Валерій Головко: «Плануємо розробити систему опорних закладів професійно-технічної освіти з філіями»

На сьогоднішній апаратній нараді в голови облдержадміністрації Валерія Головка розглянули три питання – розвиток професійно-технічної освіти в регіоні, стан «інтернетизації» соціально значущих місць у районах, а також стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації й небезпечні події, які виникли на території Полтавщини. Участь у нараді взяв голова обласної ради Олександр Біленький. На початку заходу Валерій Головко привітав директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інну Іщенко з минулим днем народження.