Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2017 рік

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

Як індексувати зарплату в січні 2018 року

Зарплату працівників в січні 2018 року слід індексувати, враховуючи останнє підвищення посадових окладів за посадами, які займають працівники, а також права працівників на поточну суму індексації в січні 2018 року.

Пілотний проект "Рука допомоги"
17.01.2018р. була проведена групова профконсультація фахівцем Гадяцького міськрайонного центру зайнятості Полтавського обласного центру зайнятості спільно з спеціалістом відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Гадяцької РДА, в якій взяли участь 8 безробітних.

18 січня 2018 року Гадяцькою міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості зареєстровано 8 незайнятих громадян, надано статус безробітного 6 особам.
Працевлаштовано на підприємства району 2 осіб, з них 1 безробітний.

ЩОТИЖНЕВИЙ МОНІТОРИНГ

Головними державними соціальними інспекторами апарату управління соціального захисту населення Гадяцької райдержадміністрації продовжується робота по перевірці фактичного місця проживання/перебування з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. За результатами перевірок складаються акти, інформація узагальнюється та направляється у вигляді інформаційного моніторингу до Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Про соціальний супровід учасників антитерористичної операції!

На обліку в управлінні соціального захисту населення Гадяцької райдержадміністрації перебуває: 19 членів сімей загиблих учасників АТО; 410 - учасників бойових дій та 16 інвалідів війни з числа учасників АТО.

16 січня 2018 року з державного бюджету на погашення заборгованості за надані пільги, житлові субсидії населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за грудень 2017 року перераховано 59 250,25 грн.
Фінансування здійснюється вчасно відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256.

Пільговик повинен повідомляти !!!

Відповідно до постанови КМУ від 29.01.2003 року №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» управління соціального захисту населення веде облік пільгових категорій населення та проводить відшкодування за надані пільги.

Уникнення подвійного призначення допомог та субсидії

З метою уникнення подвійного призначення допомог та субсидії (по місцю реєстрації чи по місцю фактичного проживання) головним спеціалістом відділу грошових виплат і компенсацій постійно робляться запити про факт перебування (не перебування) громадян на обліку в інших управліннях та надається інформація про перебування (не перебування) на обліку в управлінні соціального захисту Гадяцької райдержадміністрації.

Сортування і переробка сміття: від слів до справи
Із першого січня нинішнього року в Україні заборонено захоронення несортованого сміття. І для декого це традиційно стало “несподіванкою”. Ми ж протягом усього попереднього року вели роз’яснювальну роботу із населеннями, керівниками самоврядних громад району, встановлювали перші контейнери для роздільного збирання, розробляли варіанти будівництва ліній для сортування сміття та переробного заводу. Звичайно, ментально ще не скрізь і не всі виявилися готовими до процесу, який в європейських державах давно став нормою. Утім, розраховуємо довести справу до логічного завершення.