Звіт голови райдержадміністрації на сесії районної ради

Звіт голови райдержадміністрації на сесії районної ради

22 березня 2019 року на 45 сесії Гадяцької районної ради 7 скликання голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко відзвітувався про виконання делегованих районною радою повноважень.  На сесії були присутні 30 депутатів, керівники структурних підрозділів апарату, відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

Олексій Матюшенко розповідав про досягнення за минулий рік, а також ті цілі та завдання, які належить зробити, щоб Гадяцький район і далі динамічно розвивався.  Головні позитивні зміни в районі голова райдержадміністрації представив у формі відео звіту.

Звіт голови райдержадміністрації, після запитань і відповідей, депутатами районної ради був взятий до відому.

Повний текст звіту можливо переглянути за посиланням.