Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

27 листопада 2018 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко. На засідання колегії запрошені начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій.

1.Про закінчення комплексу осінньо-польових робіт в агропромисловому комплексі району в 2018 році

2.Про стан поводження з твердими побутовими відходами у Гадяцькому районі відповідно до Закону України «Про відходи».

3.Про підсумки роботи  служби у справах дітей  райдержадміністрації у 2018 році щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Із першого питання доповідала Тетяна Рудченко, начальник відділу агропромислового розвитку управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. начальник відділу. Станом на 23 листопада 2018 року аграрії Гадяцького району завершують комплекс осінньо – польових робіт. Закладання урожаю 2018 року було розпочато 2017 року під час посіву озимих культур, які були висіяні на площі – 9213 га,  в тому числі на зерно – 9043 га, з них: озима пшениця – 8340 га, жита – 400 га, озимого ячменю – 303 га. Через несприятливі умови перезимівлі було пересіяно – 572 га. Станом на 23.11.2018 року сільськогосподарські підприємства всіх форм власності завершують збирання пізніх культур (кукурудзи на зерно) на всіх запланованих площах.

Про стан поводження з твердими побутовими відходами у Гадяцькому районі відповідно до Закону України «Про відходи» доповідала Ірина Єрьоміна, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації.

Із третього питання доповідала Леся Воронцова, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. На даний час в службі у справах дітей  перебуває на обліку 57 (2017-67) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них, 7 дітей набули правового статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, упродовж звітного періоду 2018 року. Протягом  звітного періоду в сім’ї громадян влаштовано 6 дітей. З них: - 1 дитина усиновлена;- 5 дітей влаштовані під опіку громадян. У службі ведеться облік осіб, які бажають усиновити дитину. Протягом звітного періоду   5 подружніх пар звернулися до служби у справах дітей з питання усиновлення, 2 з них стали батьками, усиновивши 2 дітей. Підготовлено висновки про можливість бути усиновлювачами для п’яти подружніх пар. Останнім часом найбільш поширеною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є їх влаштування під опіку, піклування, в сім'ї близьких родичів. В сім'ях опікунів, піклувальників виховується 43 дитини, за якими постійно здійснюється контроль. За звітний період спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації підготовлено 14 проектів  розпоряджень голови райдержадміністрації та 14 висновків служби у справах дітей райдержадміністрації щодо захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Заслухавши усіх доповідачів, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко дав відповідні доручення по кожному із питань порядку денного.