Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

19 грудня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії, яку провів голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко. На засідання колегії запрошені начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій.

Про районний бюджет на 2018 рік.

Про стан забезпечення бібліотечних установ  Гадяцького району комп’ютерною технікою.

Із першого питання доповіла Оксана Кулик, начальник  фінансового управління райдержадміністрації. Районний бюджет  на 2018 рік обрахований на основі змін до Бюджетного кодексу України, Державного бюджету на 2018 рік.Загальний обсяг міжбюджетних трансфертів, що надаються із загального фонду державного бюджету району визначено на підставі проекту ЗУ Про державний бюджет на 2018 рік у сумі _104282,2_ тис. грн. Доходи, що закріплені за районним бюджетом обраховані в сумі 60000,0 тис.грн.На оздоровлення дітей пільгових категорій передбачено видатки в сумі 300,0 тис. грн. На утримання по загальному фонду бюджету районних установ культури у 2018 році заплановані видатки в сумі 12424,9 тис. грн. На проведення видатків, які не могли бути передбачені в бюджеті запланований резервний фонд в сумі 200,0 тис. грн.. Спеціальний фонд районного бюджету на 2018 рік обрахований в сумі 3494,4 тис. грн.

Про призначення житлових субсидій на опалювальний період 2017-2018 років відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» доповів Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Опалювальний сезон, як для централізованого так і для індивідуального опалення, розпочато 16 жовтня 2017 року. За призначенням субсидії на тверде паливо та скраплений газ в 2017 році звернулося 751 домогосподарство, з них субсидія призначена по 613 домогосподарствах. В зв’язку з підвищенням середньомісячного сукупного доходу громадян - кількість домогосподарств, як отримують субсидію в порівнянні з опалювальним сезоном 2016/2017 років зменшилася на 7,4%. В цьому році, вперше, було проведено монетизацію частини невикористаної суми субсидії. Проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення через засоби масової інформації про зміни в порядку призначення житлових субсидій.

З третього питання доповідала Ольга Красюк, директор районної центральної бібліотечної системи. З метою забезпечення бібліотечних установ Гадяцької районної ЦБС комп’ютерним обладнанням протягом 2016-2017р.р. була проведена значна підготовча робота. На сьогодні в 32-х сільських бібліотеках району діє 41 комп’ютер з доступом до мережі Інтернет. Це найкращий показник забезпечення комп’ютерним обладнанням сільських бібліотечних закладів в Полтавській області.

Заслухавши усіх доповідачів, голова райдержадміністрації дав відповідні доручення по кожному із питань порядку денного.