Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

24 вересня 2019 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, яке провів виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко. На засідання колегії запрошені начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій.

1. Про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт у 2019 році.

2. Про стан забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації у 2019 році.

3. Про реалізацію законодавства України з попередження насильства в сім`ях відносно дітей на території району.

Із першого питання доповідала Тетяна Рудченко, начальник відділу управління агропромислового розвиту управління агропромислового та економічного  розвитку райдержадміністрації. За оперативною інформацією станом на 20.09.2019 року із запланованої площі – 47,8 тис. га зібрано урожаю з площі – 14,8 тис. га, отримано валового збору зернових культур – 66,3 тис. тонн при врожайності – 44,6 ц/га. Планується завершити комплекс осінньо-польових робіт до кінця листопада 2019 року.

Із другого питання доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. З початку року укладено: 51 трьохсторонній договір  та 46 двохсторонніх договорів  на суму 1млн. 706 тис. грн., що дало змогу забезпечити 37 осіб з інвалідністю кріслами колісними, 65 – протезно-ортопедичними виробами (протези нижніх кінцівок, протези молочних залоз) 65 – ортопедичним взуттям, 36 – засобами реабілітації та провести ремонт крісел колісних, протезних виробів – 8 особам. Виплачено компенсацію за самостійно придбані засоби реабілітації (мобільний телефон) 1 особі на суму 3 тис. грн.

Про реалізацію законодавства України з попередження насильства в сім`ях відносно дітей на території району доповідала Леся Воронцова, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Основною формою щодо попередження насильства в сім’ї – це проведення профілактичної роботи з сім’ями, що проживають на території району та перебувають в складних життєвих обставинах. На даний час з зацікавленими службами району проведено 9 профілактичних рейдів. Обстежено 16 родин, у яких виховується 27 дітей. Під час проведення рейдів не виявлено фактів домашнього насильства над дітьми. Спільно з районним та міським відділом освіти, поліції, центру практичної психології і соціальної роботи постійно проводиться попереджувальна, профілактична робота серед учнів району.

Заслухавши усіх доповідачів, голова райдержадміністрації дав відповідні доручення по кожному із питань порядку денного.