Відбулися святкові урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

Відбулися святкові урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

6 грудня в кіноконцертному залі Дружба відбулися святкові урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. З найкращими побажаннями добра, здоров’я, родинного благополуччя, незламної віри, мирного неба вітали захисників різних поколінь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Бондаренко, голова районної ради Володимир Нікітенко, районний військовий комісар Микола Овчаренко, заступник міського голови Михайло Харлан.

Вони наголосили, що сила і міць української держави – в єднанні армії та народу.

В урочистій атмосфері нагородили учасників бойових дій, військовослужбовців районного військового комісаріату.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків, які навіки лишились на полі бою. Їх посмертно нагороджено відзнаками Президента України "За участь в антитерористичній операції" з врученням медалі рідним.

Протягом заходу звучали тематичні пісні у виконанні працівників районного Будинку культури. Їхні музичні вітання перепліталися зі щирими словами вдячності за мир та спокій на нашій малій Батьківщині.