Відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації

Відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації

13 червня  2017 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обов"язків голови райдержадміністрації  Сергій Бондаренко.

Цього тижня на порядок денний було винесено шість питань:

1. Про підведення підсумків проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території району.

2. Про підготовку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району до купального сезону.

3. Про співпрацю відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування по виконанню завдань, передбачених Законом України «Про Державний реєстр виборців» за І квартал 2017 року.

4. Про хід виконання програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території Гадяцького району в 2016-2017 роках

5. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками травня місяця.

6. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території район

Із першого питання доповіла Нестеренко Тетяна Володимирівна - завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.  На виконання робіт по благоустрою було залучено 7335 осіб, з них 2182 учнівської молоді, 190 студентів, 83 особи відзначено як найбільш активних учасників акції. Підводячи підсумки по двомісячнику з благоустрою можна зазначити, що робота по наведенню чистоти і порядку на території району проводилась  та проводиться і надалі.

Із другого питання доповів  Кеда Анатолій Михайлович  – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації. З метою запобігання нещасних випадків на водних об’єктах  району і збереження життя Гадяцьким районним сектором ГУ ДСНС  України у Полтавській області було підготовлено до купального сезону рятувальні  засоби на воді, такі як: рятувальний човен з мотором, рятувальні жилети, рятувальні круги.

Проводять заходи виконкоми спільно з місцевими жителями по впорядкуванню місць масового відпочинку населення біля води, чистка берегів річок, викошування бур’янів.

Із третього питання доповіла Будник Олена Володимирівна  – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Слід зазначити, що майже всі органи реєстрації, починаючи з січня 2017 року, не порушували термінів подання відомостей.

Із четвертого питання  доповів Красюк Григорій Сергійович – провідний спеціаліст державний фітосанітарний інспектор Головного управління Державної продспоживслужби  Полтавської області.

Про хід виконання програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території Гадяцького району в 2016-2017 роках. В усіх сільських радах прийнята програма по боротьбі з карантинними бур’янами  на 2017 рік. Згідно рішень сесій сільських рад, було виділено кошти на боротьбу з карантинними бур’янами. З 6 по 12 червня на території 10 сільських рад Гадяцького району було скошено 46,5 га бур’янів, знищено 5 вогнищ амброзії долинистої на площі 0,07 га.

В даний час в районі працює 5 робочих  груп, які здійснюватимуть обстеження території сільських рад на виявлення і вжиття заходів з ліквідації амброзії полинолистої та повитиці.

По кожній сільській раді складатимуться акти про проведені  заходи. Матеріали будуть передаватися на розгляд адмінкомісій. В Гадяцькому районі в червні та липні оголошено двомісячник боротьби з амброзією полинолистою.

Із п’ятого  питання  проінформувала  Ботінок Тетяна Федорівна – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації, щодо стану виконання розпорядчих актів та доручень центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації .

Із шостого питання  проінформував Губський Василь Васильович – начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в   Полтавській області.

За період 2017 року на території Гадяцького району виникло 43 пожежі, 1 людина загинула.

По кожному із питань порядку денного  виконувач обов"язків голови райдержадміністрації   надав відповідні доручення відповідальним виконавцям.