Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

13 лютого 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1.Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації  від 27.07.2017 №473 «Про хід виконання Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року» за 2017 рік.

2.Про стан охорони праці та безпеки життєдіяльності у навчальних закладах району.

3.Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”,

Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Вельбівської сільської ради.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

5.Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

Із першого питання доповідала Анастасія Опришко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. В поточному році проведено 5 засідань комісії з визначення учасників районної Програми, загальна сума на реалізацію даної програми в 2017 році виділено 937,5 тис. грн., в тому числі з районного бюджету – 501,6 тис. грн., з бюджету Лютенської с/р – 150,0 тис. грн.. та з обласного бюджету – 285,9 тис. грн.

Із другого питання доповідала Наталія Даниленко, виконувач обов’язків начальника відділу освіти райдержадміністрації. З 18 по 22 вересня 2017 року відділом освіти проведено планове навчання посадових осіб закладів освіти з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності. Питання охорони праці, безпеки життєдіяльності розглядаються на нарадах з директорами. На початок 2017/2018 навчального року були оформлені акти-дозволи на проведення навчальних занять у кабінетах і шкільних приміщеннях підвищеної небезпеки.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Вельбівської сільської ради доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникла 7 пожеж, проти 9 за аналогічний період 2017 року.

Про стан безпеки в Гадяцькому районі проінформував Олександр Березовський, заступник начальника - начальник сектору превенції Гадяцького відділу поліції. В період з 05 лютого по 12 лютого поточного року в Гадяцькому ВП ГУНП зареєстровано 93 повідомлення з них 14 повідомлень кримінального характеру.

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.