Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

06 лютого 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Олександр Шаповал за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про оренду земельних ділянок по сільських радах району у 2017 році та завдання на 2018 рік.

2. Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 09.07.2014 №251 «Про заходи соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Полтавську область за 2017 рік».

3. Про стан роботи відділу ведення Держаного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у 2017 році відповідно до Закону України «Про державний реєстр виборців».

4. Про стан  виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками січня місяця 2018 року.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

6. Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

Із першого питання доповідала Оксана Кулик, начальник фінансового управління райдержадміністрації. При проведенні аналізу планових показників по орендній платі за землю на 2018 рік всього заплановано сільськими радами орендної плати з юридичних осіб 2490,0 тис. грн., в порівнянні з 2017 роком планові показники зменшилися на 9991,6 тис. грн., надходження 2017 року становлять 39097,3 тис. грн..

Із другого питання доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Станом на 01 лютого 2018 року в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб по Гадяцькому району зареєстровано 1020 осіб, у тому числі 224 дитини, 379 пенсіонерів, 73 особи з інвалідністю, 344 особи працездатного віку, 704 сім’ї.

Із третього питання доповідала Олена Будник, начальник відділу Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. У 2017 році послугою «Особистий кабінет виборця» скористалося 3 особи. Підготовлено та надіслано 58 запитів щодо уточнення персональних даних виборців.

Про стан  виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками січня місяця 2018 року доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникла 5 пожеж, проти 6 за аналогічний період 2017 року.

Про стан безпеки в Гадяцькому районі проінформував Олександр Явтушенко, начальник сектору кадрового забезпечення Гадяцького відділу поліції. В період з 22 січня по 4 лютого поточного року в Гадяцькому ВП ГУНП зареєстровано 133 повідомлення з них 52 повідомлень кримінального характеру.

По кожному із питань порядку денного виконувачем обов’язків  голови райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.