Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

09 січня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про підготовку закладів культури району до проведення тематичних заходів з нагоди Дня Соборності України та Дня Героїв Небесної Сотні.

2. Про стан роботи відділу ведення Держаного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у 2017 році відповідно до Закону України «Про місцеві вибори».

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками грудня 2017 року.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Лариса Труш, начальник відділу культури райдержадміністрації. На виконання Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №871/2014 «Про День Соборності України розроблено план заходів, згідно яких передбачено проведення тематичних урочистих заходів в закладах культури Гадяцького району та на території громад. 22 січня 2018 року у приміщенні кіноконцертного залу «Дружба» відбудеться тематичний вечір «Соборність держави – єднання народу». У бібліотечних установах району значне місце займуть заходи, приурочені становленню державності України. Так 22.01.18 відбудеться облаштування виставки-хронології «Нам берегти соборну і єдину, і нам твою історію творить», та запрацює правовий кінозал «Історія України» - non-stop відео-перегляд та обговорення. 27.01.18 до Дня пам’яті жертв Холокосту «Сказати хочу стільки та мовчу…я в пам’яті запалю свічу» - виставка реквієм. 20-го лютого вся Україна  вшанує Героїв Небесної Сотні, відповідні тематичні заходи відбудуться і на території Гадяцького району та м. Гадяч. Основні урочисто-меморіальні заходи відбудуться в місті, біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Про стан роботи відділу ведення Держаного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у 2017 році відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» доповіла Олена Будник, начальник відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. У 2017 році в Гадяцькому районі відбулися перші вибори голови та депутатів Петрівко-Роменської об’єднаної територіальної громади. До складу новоствореної громади увійшли чотири сільські ради: Березоволуцька, Петрівсько-Роменська, Ручківська та Середняківська. Всього 10 населених пунктів, у яких на момент проведення виборів нараховувалося 3885 виборців. Виборчий процес стартував 4 листопада 2017 року. Голосування 24 грудня 2017 року відбувалося на шести виборчих дільницях створених на постійній основі. Дільниці відкрилися та розпочали свою роботу вчасно. Надзвичайних ситуацій у день проведення виборів у Гадяцькому районі не було зареєстровано. Всього мандати отримали: 13 чоловіків (59%) та 9 жінок (41%).

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками грудня 2017 року доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникло 0 пожеж, проти 2 за аналогічний період 2017 року.

По кожному із питань порядку денного виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.