Відбулася щотижнева нарада

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулася щотижнева нарада

17 грудня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

На порядок денний було винесено такі питання:

1.Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 25.08.2015 №436 «Про затвердження Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Полтавської області»

2.Про підготовку закладів культури до відзначення  Новорічних та Різдвяних свят, робота під час зимових шкільних канікул.

3.Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Бобрицької сільської ради та відділом Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Леся Зливко, начальник відділу освіти райдержадміністрації. У закладах освіти Гадяцького району створено систему військово-патріотичного виховання, яка знаходиться на постійному контролі відділу освіти. Проводяться тематичні заходи, спрямовані на увічнення героїчних подвигів українських воїнів, боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України. Вже традиційним в житті учнівської молоді стало проведення районних військово-патріотичних змагань  «Навчай, обороняй, захищай, рятуй!». Військово-патріотичне виховання знаходить своє продовження у районному та обласному етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»).

Про підготовку закладів культури до відзначення  Новорічних та Різдвяних свят, робота під час зимових шкільних канікул доповідала Лариса Труш, начальник відділу освіти райдержадміністрації. З метою забезпечення протипожежної безпеки під час проведення масових заходів, відділом культури райдержадміністрації  видано наказ, згідно якого призначено відповідальних осіб за техніку  безпеки у кожному закладі культури району. На нараду запрошено до виступу та роз’яснення правил протипожежної безпеки представника Гадяцького районного сектору Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. З 19 грудня по 30 грудня (включно) у приміщенні кіноконцертного залу «Дружба» розпочинаються дитячі новорічні ранки, на які за графіком запрошено дітей з прийомних сімей та будинку сімейного типу учнів міських, сільських шкіл, дітей з особливими потребами, з багатодітних родин, діти воїнів АТО/ООС.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Бобрицької сільської ради та відділом Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 152 пожежі, проти 110 за аналогічний період 2018 року.

Наверх ↑