Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

3 грудня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про стан забезпечення санаторно-курортними путівками пільгової категорії населення протягом 2019 року.

2. Про розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

3. Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 02.09.2019 №648 «Про черговий призов громадян області на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року».

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації. У поточному році по Гадяцькому району оздоровлено 44 особи з числа постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи. В рамках районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки, на оздоровлення  ветеранів війни у 2019 році  виділено асигнувань на загальну суму 90,8 тис.грн., з них: з районного бюджету – 40,9 тис.грн. та з бюджету міста Гадяч – 49,9 тис.грн.

Про розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування доповідала Леся Воронцова, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Станом на 01.12.2019 року  на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей, перебуває 52 дітей  з юридичним статусом (16 дітей - сиріт та 36 дітей, позбавлених батьківського піклування). Більшість цих дітей  (93 %) влаштовані до сімейних форм виховання, зокрема:

35- дітей проживають у 28 сім’ях опікунів, піклувальників;

10- дітей виховуються у прийомних сім’ях та ДБСТ;

7- дітей  залишаються під опікою інтернатних закладів. З них: 1-дитина перебуває в Зіньківському дитячому будинку-інтернат, 1-дитина в  Новосанжарському дитячому будинку-інтернат,1-Кременчуцький обласний будинок дитини, 3- в Розбишівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат, 1- в Гадяцькому дитбудинку. І це є суттєвою проблемою у роботі служби. Але на це є об’єктивні причини (2 дітей - з обмеженими фізичними можливостями, 3- старші 16-ти років, 2 дітей лише у листопаді поточного року отримали соціальні статуси).

Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 02.09.2019 №648 «Про черговий призов громадян області на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року» доповідав Микола Овчаренко, військовий комісар Гадяцького районного військового комісаріату. Восени 2019 року призову на строкову військову службу в Гадяцькому районі підлягає – 712 юнаків. Станом на 03 грудня 2019 року до призовної дільниці Гадяцького РВК з’явилося 204 чол., з них визнано придатними – 28 чол., визнані непридатними – 30 чол., надано відстрочку – 145 чол., проходять медичний огляд – 1 чол.. На даний час відсоток виконання планового завдання з призову на строкову військову службу восени 2019 року становить – 85 % ( з урахуванням 25% резерву).

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 152 пожежі, проти 110 за аналогічний період 2018 року.