Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

19 листопада 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про хід виконання робіт з ремонту доріг в Гадяцькому районі за звітний період.

2. Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.04.2012 «Про створення обласної системи моніторингу і оцінки ефективності заходів, спрямованих на запобігання поширенню епідемії ВІЛ-інфекції.

3. По хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 15.04.2019 №270 «Про співробітництво та об’єднання громад як шлях до сталого розвитку регіону».

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Анастасія Опришко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. У 2019 році на ремонтні роботи на автодорогах Гадяцького району з районного бюджету виділено 8730,996 тис. грн., з них на сьогоднішній день освоєно 8680,559 тис. грн.

У поточному році на відновлення автодорожнього покриття району з державного бюджету спрямовано 8230,10 тис. грн., з них станом на 12.11.2019 року освоєно 3225,0 тис. грн.

Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.04.2012 «Про створення обласної системи моніторингу і оцінки ефективності заходів, спрямованих на запобігання поширенню епідемії ВІЛ-інфекції доповідав Олександр Подорожний,виконувач обов’язків головного лікаря КНП «Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради. В Гадяцькому районі загальна кількість зареєстрованих ВІЛ-інфікованих перевищує 170 осіб. У 2018 році взято на облік 11 ВІЛ-інфекції (9 дорослих та 2 дітей). Продовжує переважати статевий шлях зараження. Серед дорослих статевим шляхом інфіковано 5 осіб, парентеральним - 4. Заходи щодо запобігання поширенню епідемії ВІЛ-інфекції знаходяться під контролем Координаційної ради при Гадяцькій РДА.

За 10 місяців 2019 року проведено 3 засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією.

З 01.01.2012 року при поліклінічному відділенні ЦРЛ відкритий та функціонує кабінет „Довіра”. Укомплектований штатами (1,25 ст. лікаря та 1,0 ст. медичної сестри) та необхідним оснащенням згідно табелю оснащення. Встановлено окремий телефон. За сприянням БО «Світло надії» проведено ремонт приміщення кабінету та придбано відповідне обладнання.

По хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 15.04.2019 №270 «Про співробітництво та об’єднання громад як шлях до сталого розвитку регіону» доповідала Інна Муйжнієкс, начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. На сьогодні Гадяцький район займає третє місце серед районів Полтавської області, які мають найбільшу кількість ОТГ (після Полтавського та Новосанжарського районів).

За 4 роки впровадження реформи децентралізації в районі створено та діє 4 об’єднані територіальні громади (в т.ч. Гадяцька міська ОТГ). У вересні 2019 року створено  ще одну громаду - Великобудищанську, до складу якої ввійшли села Великобудищанської, Плішивецької, Книшівської, Мартинівської, Бобрицької сільських рад. На 22 грудня 2019 р. плануються вибори голови та депутатів.

На даний час створені громади об’єднали в своєму складі 18 сільських та 1 міську раду. Це 67% від загальної кількості існуючих громад району. Територія, яка на сьогоднішній день охоплена ОТГ, становить 50% від загальної площі району.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 146 пожежі, проти 100 за аналогічний період 2018 року.