Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

22 жовтня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1.  Про стан виконання видаткової та дохідної частини районного бюджету.

2.  Про впровадження в області з жовтня 2019 року механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій (готівковій та безготівковій) формі.

3.  Про стан позашкільної освіти в Гадяцькому районі.

4.  Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

На початку наради вручили заохочувальні подарунки 21 учаснику конкурсу від голови Полтавської обласної ради на кращий малюнок до Дня вчителя. Крім того цінні призи вручені 4-м переможцям конкурсу, які подали проекти на «Шкільний громадський бюджет» до 4 жовтня та виконали додаткові умови.

Із першого питання доповідала Оксана Кулик, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Про впровадження в області з жовтня 2019 року механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій (готівковій та безготівковій) формі доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. З 1 жовтня 2019 року запроваджено монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних послуг, яка  включає в себе два механізми надання пільг: у грошовій безготівковій та готівковій формі. Перерахування коштів за надані пільги на оплату житлово-комунальних послуг буде проводитися  щомісячно (до 18 числа наступного місяця) АТ “Ощадбанком” на рахунок підприємств-надавачів комунальних послуг. Інформація про суми, які необхідно сплатити за житлово-комунальні послуги, буде щомісячно надаватися АТ “Ощадбанк” у смс-повідомленні, яке направлятиметься на номер мобільного телефону.

Зекономлені кошти можна буде зняти за підсумками опалювального сезону (раз на рік) по залишкам, які утворилися станом на 1 червня.

Пільговики, які бажали отримати пільгу грошима, повинні були подати заяву до управління соціального захисту населення, до 15 жовтня, в такому разі пільги у готівковій формі будуть надаватися з початку опалювального періоду.

Про стан позашкільної освіти в Гадяцькому районі доповіли директор Гадяцького районного будинку дитячої та юнацької творчості Олена Жартовська, директор Гадяцької Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Гнипа, директор Гадяцької дитячої музичної музичної школи Григорій Сидоренко.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Сергій Потапенко, т. в. о. начальника районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 141 пожеж, проти 92 за аналогічний період 2018 року.