Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

8 жовтня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про роботу відділу – Центр надання адміністративних послуг за 9 місяців 2019 року.

2. Про організацію виконання районних заходів щодо боротьби з грипом  та гострими респіраторними інфекціями (ГРВІ) у Гадяцькому районі та вакцинації медичних працівників та працівників закладів освіти.

3. Про виконання доручення виконувача обов’язків голови райдержадміністрації від 17 вересня 2019 року щодо усунення недоліків виявлених  при перевірці стану здійснення виконавчим комітетом Веприцької сільської ради  делегованих повноважень органів виконавчої влади.

4.  Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Юлія Огілько, начальник відділу – Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації. До Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр входять 88 послуг адміністративного, дозвільного та соціального характеру. На всі  послуги розроблені та затверджені згідно вимог діючого законодавства  інформаційні та технологічні картки, форми заяв. За 9 місяців 2019 року у Центрі зареєстровано 9066 заяв  щодо отримання адміністративних послуг. За надання платних адміністративних послуг за звітний період до районного бюджету спрямовано коштів на загальну суму 184 610 грн. За 9 місяців 2019 року державними реєстраторами прийнято від інших державних реєстраторів та нотаріусів 2494 реєстраційних справ. Проводиться постійна робота по організації формування та зберігання реєстраційних справ.

Про організацію виконання районних заходів щодо боротьби з грипом  та гострими респіраторними інфекціями (ГРВІ) у Гадяцькому районі та вакцинації медичних працівників та працівників закладів освіти доповідав Василь Ростовський, виконувач обов’язки головного лікаря КНП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги» та головний лікар КНП «Гадяцька ЦРЛ» Олександр Басараб. З метою профілактики та зниження захворюваності на грип та ГРВІ, формування прихильності населення до щеплень, медичними працівниками Центру в епідсезон 2019 – 2020 рр.. ведеться активна санітарно-освітня робота з питань профілактики грипу. Заклад забезпечений лікарськими засобами та виробами медичного призначення на загальну суму – 44736,00 грн. Здійснено поповнення не знижувального запасу медикаментів. В закладі функціонує 17 щеплювальних кабінетів. При необхідності є можливість відкриття додаткових пунктів для щеплень в кожному ФАПі та додатково в амбулаторіях. Працівники закладу готові провести імунопрофілактику всім бажаючим громадянам з наявності в них вакцини.

Про виконання доручення виконувача обов’язків голови райдержадміністрації від 17 вересня 2019 року щодо усунення недоліків виявлених при перевірці стану здійснення виконавчим комітетом Веприцької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади проінформував Віктор Золотарьов, голова Веприцької сільської ради.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 134 пожеж, проти 87 за аналогічний період 2018 року.