Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

10 липня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про стан забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації у 2018 році.

2. Про хід виконання обласного плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація на 2018 рік в області.

3. Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Бобрицької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Лисівської сільської ради.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

6. Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

Із першого питання доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. У поточному році Гадяцькому району виділено 620,4 тис. грн. бюджетних коштів для забезпечення осіб з інвалідністю кріслами колісними та 592,2 тис. грн. на забезпечення протезно - ортопедичних виробів. Станом на 1 липня 2018 року за новим механізмом управлінням соціального захисту населення укладено 30 трьохсторонніх договорів (крісла колісні - 21, протезні вироби - 9). За укладеними договорами взято юридичних  зобов’язань на суму – 636 тис. грн., сплачено підприємствам на суму 419 тис. грн. по 22 договорах (8 – протезні вироби 14 - крісла колісні). Оплата проводиться після отримання та підписання акту прийому - передачі технічних засобів реабілітації особою з інвалідністю.

Із другого питання доповідала Оксана Панасенко, виконувач обов’язків начальника відділу культури райдержадміністрації. З 01 по 30 квітня 2018 року в Гадяцькому районі проводився фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Окрім цього, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1125 від 08.08.2017 та відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 491 від 23.04.2012, у 2017-2018 навчальному році у І (районному) та ІІ (обласному) етапах огляду-конкурсу взяли участь дошкільні навчальні заклади району.

В районному етапі 1 місце зайняв дошкільний навчальний заклад «Сонечко» села Мартинівка, ІІ місце – ДНЗ «Ясочка» Краснолуцької сільської ради, ІІІ місце – ДНЗ «Дюймовочка» Лютенської сільської ради. Вручені подяки відділу освіти та райкому профспілки працівників освіти та науки.

Для формування ціннісного ставлення юнацтва, дітей та молоді до власного здоров´я, покращення фізичного розвитку та фізичної підготовленості відділом культури , МО ГО ВФСТ «Колос», КДЮСШ, МГО любителів східних та слов’янських єдиноборств «Скіф», Гадяцьким районним військовим комісаріатом проводились спортивно-масові заходи. З метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп Гадяцький район долучився до Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» по впорядкуванню спортивних майданчиків.

Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Бобрицької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідала Маргарита Шершень, виконувач обов’язків начальника відділу управління персоналом та організаційної роботи райдержадміністрації.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Лисівської сільської ради доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникло 47 пожеж, проти 53 за аналогічний період 2017 року.

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.