Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

17 квітня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про стан проведення перерахунку субсидії на неповний опалювальний місяць квітень та в зв’язку із збільшення вартості житлово-комунальних послуг у 2018 році.

2. Про підготовку до відзначення 32 річниці аварії на Чорнобильській АС.

3. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”,

Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Рашівської сільської ради.

1. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

2. Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

Із першого питання доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. В 2017-2018 роках опалювальний період для індивідуального опалення встановлено з 16 жовтня 2017 по 15 квітня 2018 року. Для домогосподарств з централізованим опаленням, згідно розпорядження виконавчого комітету міської ради, опалювальний період встановлено з 16 жовтня 2017 року по 12 квітня 2018 року. Виходячи з цього, в квітні 2018 року управлінням соціального захисту населення проведено перерахунок субсидії на 15 опалювальних днів для індивідуального опалення та 12 опалювальних днів для централізованого опалення. По Гадяцькому району станом на 01.04.2018 року субсидію на житлово-комунальні послуги отримували 14617 домогосподарств, з них індивідуальним опаленням користувалися 12508 домогосподарств, централізований опаленням 2109 домогосподарств. При розрахунку субсидії на опалювальний період 2017-2018 років було враховано доходи громадян за І-ІІ квартали 2017 року.

Із другого питання доповідала Тамара горбун, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації. У м. Гадяч вшанування героїв-чорнобильців розпочнуться 26 квітня з 11.00 год у Свято-Успенському Соборі, де відбудеться молебінь за світлу пам’ять про загиблих ліквідаторів та мирне небо над Україною. Далі учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та їх родини переходять до меморіального комплексу «Горнило Чорнобиля», де відбудеться мітинг-реквієм «Атомне століття раною горить» за участю керівництва району, міста, представників установ та організацій, учнів старших класів міських шкіл. Сценарій мітингу-реквієм підготовлено працівниками Гадяцького районного Будинку культури. По закінченню – покладання квітів до меморіального комплексу та могил учасників ліквідації аварії, які поховані на території міського кладовища та району. О 13.00 год. у членів районної організації «Союз Чорнобиль» відбудеться поминальний обід.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Рашівської сільської ради доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував Сергій потапенко, головний інспектор Гадяцького районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникло 25 пожеж, проти 24 за аналогічний період 2017 року.

Про стан безпеки в Гадяцькому районі проінформував Олександр Явтушенко, начальник сектору кадрового забезпечення Гадяцького відділу поліції. В період з 9 квітня по 15 квітня поточного року в Гадяцькому ВП ГУНП зареєстровано 138 повідомлення з них 32 повідомлень кримінального характеру.

По кожному із питань порядку денного виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.