Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

02 квітня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1.Про стан забезпечення учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності на території району.

2.Про виконання районної Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017 рік.

3.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками березня місяця.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

5. Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

Із першого питання доповідала Оксана Боцула, начальник відділу Держгеокадастру у Гадяцькому районі. Відділом постійно ведеться моніторинг поданих заяв, а саме – 521 заява надійшла до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, 82 заяви - до сільських рад в результаті чого прийнято рішення про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну площу 1 184,3 га. А саме, надано дозволів на виготовлення проектів землеустрою – 588 шт., з них: 506 наказів – Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області, 82 рішення - сільськими радами.

Із другого питання доповідав Віталій Биченко, директор районного добровільного товариства "Союз Чорнобиль". В Гадяцькому районі проживає 590 осіб, що відносяться до потерпілих від Чорнобильської катастрофи, з яких 120 є особами з інвалідністю, яка настала внаслідок впливу радіації на організм людини. На реалізацію Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи обсяги фінансування склали 34 тис. грн, в т.ч. з районного бюджету було виділено для надання матеріальної допомоги на лікування 30,000 грн.

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками березня місяця доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникло 19 пожеж, проти 18 за аналогічний період 2017 року.

Про стан безпеки в Гадяцькому районі проінформував Олександр Березовський, заступник начальника - начальник сектору превенції Гадяцького відділу поліції. В період з 26 березня по 02 квітня поточного року в Гадяцькому ВП ГУНП зареєстровано 92 повідомлення з них 20 повідомлень кримінального характеру.

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.

Відео можна переглянути за посиланням