Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

13 березня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1.Про здійснення соціального супроводу членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції у 2017 році.

2.Про розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

3.Про стан поводження з твердими побутовими відходами у Гадяцькому районі

4.Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України   виконкомом  Веприцької сільської ради.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

6. Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

Із першого питання доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. На обліку в управлінні соціального захисту населення Гадяцької райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 18 членів сімей загиблих учасників АТО; 412 учасників бойових дій та 16 осіб з інвалідністю внаслідок війни (АТО). Протягом 2017 року 9 особам з інвалідністю внаслідок війни (АТО) виплачена одноразова грошова допомога з державного бюджету на загальну суму 2 млн. 59 тис. 700 грн.; чотирьом членам сімей загиблих учасників АТО з обласного бюджету виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 62 тис. 500 грн. та з державного бюджету – 1 млн. 405 тис. грн.

Про розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування доповідала Леся Воронцова, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Станом 13.03.2018 року на первинному обліку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей перебуває 53 дітей з юридичним статусом. З них:

36-дітей проживають у 24 сім’ях опікунів, піклувальників;

13 – дітей виховуються у прийомних сім’ях та ДБСТ;

4 – дітей залишаються під опікою інтернатних закладів.

Із третього питання доповідала Ірина Єрьоміна, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації. В Гадяцькому районі розпочався процес підготовки до паспортизації сміттєзвалищ, що залишаються в тимчасовій експлуатації. Згідно норм ДБН визначена відстань від території сміттєзвалищ до житлової забудови населених пунктів для розташування санітарно-захисної зони. Римарівське сміттєзвалище знаходиться на невеликій відстані від житлової забудови тому не може бути паспортизоване. Після консультації з фахівцями ТОВ «Український центр фітотехнологій2 прийнято рішення розпочати підготовку документів по паспортизації Сватківського сміттєзвалища. Також в тимчасовій експлуатації залишається Великобудищанське сміттєзвалище на заміну Плішивецького. Важливим етапом у сфері поводження з ТВП є розробка схеми санітарної очистки та логістичної схеми маршруту руху сміттєзбиральної техніки якою займається ТОВ «Український центр фіто технологій». На даний час інформацію надали всі сільські ради, вихідні дані узагальнені і передані розробнику.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України   виконкомом  Веприцької сільської ради доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував В’ячеслав Лаврик, фахівець з оперативного реагування та цивільного захисту районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникла 16 пожеж, проти 11 за аналогічний період 2017 року.

Про стан безпеки в Гадяцькому районі проінформував Олександр Березовський, заступник начальника - начальник сектору превенції Гадяцького відділу поліції. В період з 05 лютого по 12 березня поточного року в Гадяцькому ВП ГУНП зареєстровано 68 повідомлень з них 8 повідомлень кримінального характеру.

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.