Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

06 березня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 02.01.2018 №23 «про проведення профілактичних оглядів на туберкульоз населення Гадяцького району».

2. Про стан кадрового забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району у 2017/2018 навчальному році.

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками лютого місяця.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

5. Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

Із першого питання доповідали Олександр Басараб, головний лікар центральної районної лікарні та Віра Шаповал, головний лікар КП «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги». Згідно статистичних даних в Гадяцькому районі показник захворюваності на активні форми туберкульозу складає 39, 7 на 100 тис. нас. При обласному показнику 52,8 на 100 тис. нас. Випадків захворювання серед дітей та підлітків району не було. Протягом 2017 року проліковано 47 хворих на туберкульоз в протитуберкульозних стаціонарах. 120 дітей оздоровлено санаторно. Проводиться профілактична робота серед осіб групи ризику. Відповідно до плану Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА в січні–лютому в районі працював виїзний флюорограф Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру.

Про стан кадрового забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району у 2017/2018 навчальному році доповіла Леся Зливко, начальник відділу освіти райдержадміністрації. Станом на 01.02.2018 у 25 закладах загальної середньої освіти району працює 631 працівник. З них педагогічних працівників – 390 осіб. На початок 2017-2018 навчального року всі загальноосвітні навчальні заклади були забезпечені фахівцями і вакантних місць не було.

Із третього питання доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період  2018 року на території Гадяцького району виникла 16 пожеж, проти 10 за аналогічний період 2017 року.

Про стан безпеки в Гадяцькому районі проінформував Олександр Березовський, заступник начальника - начальник сектору превенції Гадяцького відділу поліції. В період з 26 лютого по 05 березня поточного року в Гадяцькому ВП ГУНП зареєстровано 83 повідомлення з них 20 повідомлень кримінального характеру.

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.