Відбулася щотижнева нарада

Відбулася щотижнева нарада

5 грудня  2017 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

На порядок денний було винесено такі  питання:

1. Про підсумки реалізації Програми «Питна вода Гадяччини» та пропозиції на 2018 рік.

2. Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Гадяцькому районі на 2015-2017 роки.

3. Про стан  виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками листопада місяця.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Ірина Єрьоміна, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології. На території Плішивецької сільської ради було реалізовано 4 проекти з реконструкції водопровідної мережі. На території Великобудищанської сільської ради було реалізовано 2 проекти. В листопаді Департаментом будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації був запроваджений моніторинг виконання заходів та завдань програми «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки.

Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Гадяцькому районі на 2015-2017 роки доповідала Алла Куліш, генеральний директор Фонду підтримки підприємництва. Гадяцький районний фонд підтримки підприємництва здійснює свою діяльність за рахунок об’єднання фінансових, матеріальних та інших ресурсів засновників та учасників в рамках затверджених державних та регіональних програм, спільних проектів спрямованих на підтримку та розвиток підприємництва в Гадяцькому районі. В 2017 році було проведено 4 Наглядові ради з представниками райдержадміністрації, районної ради та суб’єктами підприємницької діяльності Гадяцького району. Протягом 2017 року суб’єкти підприємницької діяльності повертають бюджетні кошти згідно затверджених графіків. Щоквартально проводиться перевірка реалізації виконання проектів підприємців. Заборгованість по погашенню фінансової підтримки відсутня. Протягом 2017 року фондом надано фінансової підтримки в рекордній сумі 500,0 тис. грн.

Про стан  виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками листопада місяця доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2017 року на території Гадяцького району виникло 100 пожеж, проти 63 за аналогічний період 2016 року.

По кожному із питань порядку денного  головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.