Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

04 грудня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1.Про стан забезпечення санаторно-курортними путівками пільгової категорії населення протягом 2018 року відповідно до Закону України «Про статус ветеранів, гарантії їх соціального захисту».

2.Про надання адміністративних послуг  Відділом – Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації у 2018 році.

3.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками листопада місяця.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. В цілому, у поточному році по Гадяцькому району оздоровлено 43 особи з числа постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, що на 16,2% більше у порівнянні із 2017 роком (37 осіб). 13 осіб на протязі року з поважних причин відмовилися від оздоровлення, про що написали до управління заяви про відмову. Оздоровлення проведено на належному рівні, потреба у санаторно-курортному лікуванні забезпечена повністю. В рамках районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки на оздоровлення осіб з інвалідністю внаслідок війни та ветеранів війни у 2018 році  виділено асигнувань на загальну суму 117,0 тис.грн., в тому числі з районного бюджету – 52,0 тис.грн. та з  бюджету міста Гадяча – 65,0 тис.грн.. У квітні-травні 2018 року укладено 2-х сторонні угоди  з санаторіями та управлінням на повну суму річного призначення для оздоровлення 16-ти осіб з інвалідністю внаслідок війни та ветеранів війни. Вартість однієї путівки особи з інвалідністю внаслідок війни складає 6822,0 а ветерана війни (сума вартості путівки разом з ПДВ) – 8186,0грн.. Оздоровлення зазначеної пільгової категорії  розпочато з червня-місяця 2018 року та завершене у листопаді 2018 року.

Юлія Огілько, начальник відділу – Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації доповідала про надання адміністративних послуг Відділом–Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації у 2018 році. За підсумками роботи у 2018 році в Центрі зареєстровано 15293 заяв щодо отримання адміністративних послуг. З 2 січня 2018 року мешканці району, а з 4 квітня 2018 року мешканці міста Гадяч мають змогу подати документи для призначення всіх видів соціальних послуг, серед яких допомога малозабезпеченим сім’ям, допомога для осіб з інвалідністю, при народженні дитини, а також для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ через Відділ - Центр надання адміністративних послуг , де створено нові  відділені робочі місця  від управління соціального захисту населення. Це дає змогу забезпечити комфортний прийом громадян, підтримку при оформленні документів та швидке прийняття рішень.

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками листопада місяця доповідала Тетяна Ботінок,начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникло 110 пожеж, проти 100 за аналогічний період 2017 року.

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.