Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

17 вересня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про організацію харчування учнів у закладах освіти  району.

2. Про результати виконання Акту від 06 червня 2019 року періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Веприцької сільської ради  делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

3. Про проведення профілактичних рейдів у місті та селах району по виявленню бездоглядних, безпритульних, схильних до бродяжництва та жебрацтва дітей в рамках проведення в районі Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».

4. Про перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки  та діяльності виконкомів.

5.  Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Леся Зливко, начальник відділу освіти райдержадміністрації. Харчування школярів організовано на базі 12 шкільних їдалень. Харчоблоки всіх закладів освіти на достатньому рівні підготовлені до роботи в 2019-2020 навчальному році, здійснено поточні ремонти приміщень, оновлено кухонний інвентар та посуд. Шкільні їдальні забезпечені гарячою і холодною проточною водою, каналізовані, оснащені необхідним технологічним, холодильним обладнанням. Технологом відділу освіти було розроблено меню, яке перевірене та завірене Держпродспоживслужбою. Нові страви взято зі збірника Євгена Клопотенка та уводяться поступово для того, щоб учні звикали до нового меню.

Про результати виконання Акту від 06 червня 2019 року періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Веприцької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідав Віктор Золотарьов, голова Веприцької сільської ради.

Із третього питання доповідала Ніна Горбуля, завідувач сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації. Протягом серпня-вересня поточного року в районі службою у справах дітей райдержадміністрації проведено I етап профілактичного заходу «Урок», протягом якого спільно з органами опіки та піклування сільвиконкомів проведено перевірку списків дітей, як проживають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах, та дітей, які не приступили до навчальних занять. Виявлено, що не всі діти зазначеної категорії були готові до початку навчального року. З батьками проведено індивідуальні бесіди, попереджені про адміністративну відповідальність за неналежне виконання  батьківських обов’язків та проведено профілактичну роботу з метою недопущення бездоглядності та безпритульності серед дітей, складено відповідні акти.

Анатолій Кеда, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації, доповів про перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності виконкомів. За результати  перевірки комісія визначила, що керівництвом Лютенської та Соснівської сільських рад в цілому проводиться робота щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки і оцінюється як «обмежено відповідає вимогам».

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 116 пожеж, проти 78 за аналогічний період 2018 року.