Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

10 вересня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про стан виконання видаткової та дохідної частини районного бюджету.

2. Про підготовку закладів культури Гадяцького району до фестивалю «Підкова козацької слави» з нагоди річниці підписання Гадяцької угоди.

3. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Соснівської сільської ради.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Про стан виконання видаткової та дохідної частини районного бюджету доповіла Оксана Кулик, начальник фінансового відділу райдержадміністрації. За 8 місяців цього року до дохідної частини місцевих бюджетів району (по загальному фонду) надійшло 99 379 181 грн., що становить 106,8%  до затверджених призначень. За підсумками 8 місяців 2019 року  чотири сільські ради не досягли перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету,  врахованих у розписі більше ніж на 5% це: Вельбівська, Книшівська, Мартинівська та Рашівська. Решта сільських рад виконали більше ніж на 105%, що дає змогу збільшувати видаткову частину для розвитку громади.

Лариса Труш, начальник відділу культури райдержадміністрації доповіла про підготовку закладів культури Гадяцького району до фестивалю «Підкова козацької слави» з нагоди річниці підписання Гадяцької угоди. Працівниками Гадяцького РБК розроблено сценарій урочистостей, театралізованої частини фестивалю,проводяться репетиції, виготовляються реквізити для фотозон, оформлення куренів, вказівники та дитячі розважальні зони. Також проведено перемови, вирішено фінансові питання щодо виступу гостей та професійних творчих колективів. З метою популяризації заходу та залучення якомога більше гостей і учасників дійства, виготовлено рекламні афіші,флайєра,відеоролик, сувенірна продукція, замовлено та встановлено біг-борди, рекламу розміщено в соцмережах, на «Радіо П’ятниця» та ін.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Соснівської сільської ради доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 116 пожеж, проти 78 за аналогічний період 2018 року.