Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

03 вересня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про хід проведення перевірок цільового використання коштів з державного бюджету особами одержувачами різних видів соціальних виплат за І півріччя 2019 року.

2. Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчими комітетами Лисівської та Рашівської сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками серпня  2019 року.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Протягом І півріччя 2019 року по 89 особових справах  отримувачів  різних видів соціальних виплат виникли надміру виплачені кошти на суму 81498грн., з них повернуто до державного бюджету 81498грн. Загальна сума переплат по державних соціальних допомогах становила 335,7 тис. грн. Повернуто коштів до державного бюджету станом на 01.08.2019 р. – 237,5 тис. грн. Залишок неповернених коштів – 98,2 тис. грн.

Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчими комітетами Лисівської та Рашівської сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідала Маргарита Шершень, начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками серпня  2019 року доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації. У серпні 2019 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано 195 вхідних документи.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 113 пожеж, проти 65 за аналогічний період 2018 року.