Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

9 жовтня 2018 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду перший заступник голови райдержадміністрації Сергій бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про надання електронних  послуг  органами  державної влади  та відділом –Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

2. Про проведення паспортизації звалищ твердих побутових відходів, що залишаються в тимчасовій експлуатації відповідно до Закон України «Про відходи».

3. Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Рашівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Ціпківської сільської ради та відділу культури райдержадміністрації.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Юлія Огілько, начальник відділу – Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Електронна послуга (або е-послуга) – це адміністративна або інша публічна послуга, що надається громадянину або юридичній особі в електронній формі. Завдяки цьому, громадянин має змогу отримати послугу від держави (оформлення ліцензії, соціальної допомоги, особистого документу тощо) без особистого відвідування органів влади. Е-послуги надаються через Інтернет, тож доступні з дому чи офісу 24 години на добу та сім днів на тиждень. Таким чином, вони є зручнішими та швидшими за особисті візити та мінімізують ризики корупції.

Із другого питання доповідала Ірина Єрьоміна, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації. На виконання положень «Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017-2021 роки», що затверджена рішенням 17 сесії 7 скликання Полтавської обласної ради за №497 від 14.07.18 р. у Гадяцькому районі розпочалася паспортизація сміттєзвалищ, що залишаються в тимчасовій експлуатації. Відповідно до комплексної програми у Гадяцькому районі із 33-х сміттєзвалищ у тимчасовій експлуатації залишається лише 9.

Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Рашівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідала Маргарита Шершень, виконувач обов’язків начальника відділу управління персоналом та організаційної роботи райдержадміністрації.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Ціпківської сільської ради та відділу культури райдержадміністрації доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району проінформував проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2018 року на території Гадяцького району виникло 88 пожеж, проти 87 за аналогічний період 2017 року.