Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

27 серпня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко. На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про готовність навчальних закладів до роботи у 2019-2020 навчальному році.

2. Про підсумки проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Леся Зливко, начальник відділу освіти райдержадміністрації доповідала про готовність навчальних закладів до роботи у 2019-2020 навчальному році. З 12.08.19 по 20.08.19 року проведено об’їзд-огляд стану готовності закладів освіти Гадяцького району до нового навчального року та опалювального сезону. Мережа закладів освіти налічує 12 шкіл. Найкраще підготувалися до нового навчального року Веприцька, Великобудищанська, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ст., Вельбівська Соснівська ЗОШ І-ІІ ст. та РБДЮТ, а також всі заклади дошкільної освіти. Виявлені недоліки усуваються. Головам сільських рад будуть направлені листи за наслідками перевірки.

Із другого питання доповідала Оксана Панасенко, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації. Послуги з оздоровлення та відпочинку дітям влітку надавали 21 заклад оздоровлення та відпочинку (2 позаміські дитячі заклади оздоровлення (ДОТ "Горизонт" та  ДОТ "Іскорка"), 19 дитячих закладів відпочинку, з них: 18 з денним перебуванням та 1 табір праці та відпочинку при Великобудищанській СШ I-IIIст.(12 дітей).

За кошти районного бюджету в ДОТ "Горизонт" оздоровлено 27 дітей пільгових категорій з 100% оплатою, використано 176655 грн. (246516 грн.).

Механізмом відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку скористалося 66 дітей.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 103 пожеж, проти 57 за аналогічний період 2018 року.