Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

13 серпня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1.Про перерахування іншої субвенції сільськими бюджетами до районного бюджету за 6 місяців 2019 року.

2. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Лютенської сільської ради.

3.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Оксана Кулик, начальник фінансового управління райдержадміністрації доповіла про перерахування іншої субвенції сільськими бюджетами до районного бюджету за 6 місяців 2019 року. За 6 місяців 2019 року сільськими бюджетами до районного бюджету направлено субвенцій  в сумі 261 476грн. при плані 7 740 658 грн. (93%).

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Лютенської сільської ради доповідала Тетяна Ботінок.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З початку 2019 року на території Гадяцького району виникло 93 пожежі, проти 50 за аналогічний період 2018 року.