Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

06 серпня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про організацію санаторно- курортного лікування та відпочинку громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2019 році.

2.  Про роботу Гадяцького центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю за І півріччя 2019 року.

3.  Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками липня 2019 року.

4.  Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповіла Ірина Іляшенко, виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації. На черзі на санаторно-курортне лікування у 2019 році перебуває 53 особи, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії. З Державного бюджету надійшло 262,8 тис. грн. бюджетних асигнувань на оздоровлення 36 громадян. Потреба з Державного бюджету на оздоровлення осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, у 2019 році забезпечена лише на 68%. З метою повного забезпечення потреби, у поточному році з обласного бюджету додатково виділено 87,4 тис. грн. коштів на оздоровлення ще 11 осіб, які перебувають на черзі та на яких не вистачило коштів з Державного бюджету. В цілому, у поточному році по Гадяцькому району буде оздоровлено 47 осіб, з числа постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, що на 4 особи більше у порівнянні із 2018 роком (43 особи).

Про роботу Гадяцького центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю за І півріччя 2019 року доповів Євген Апарін, директор Гадяцького центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. За звітній період заклад відвідувало 4 дітей до 3-х років, що належать до групи ризику, 16 дітей з інвалідністю з району, які проживають в сільській місцевості, з них 4 дітей з ОТГ, 42 дитини з міста Гадяч. Робота проводиться з дітьми індивідуальна та групова відповідно до індивідуального плану реабілітації (ІПР)форма затверджена - Наказом Міністерства охорони здоров’я України №623 від 8 жовтня 2007р..

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками липня 2019 року доповіла Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації. У липні 2019 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано 182 вхідних документи.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З 88 пожеж, що виникли в 2019 році, 38 виникли у житловому секторі, 6 на транспортних засобах, 2 на підконтрольному об’єкті, 42 на відкритій території.