Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

30 липня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та бюджету району за І півріччя 2019 року.

2. Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2019 року.

3. Про стан виконавської дисципліни за І півріччя 2019 року.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Додаткове питання:

1.Про Програму «Бюджет участі Полтавської області» у 2019 році.

Із першого питання доповіла Інна Муйжнієкс, начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. За оцінкою результатів діяльності районних державних адміністрацій, яка проведена у квітні 2019 року, Гадяцький район увійшов до трійки найкращих серед районів області. За напрямом «Доступність та якість послуг у сфері освіти, охорони здоров’я» район зайняв 2 місце з 25 районів Полтавської області, за напрямом «Населення та ринок праці» - 8-9 місця, «Фінансова самодостатність» - 7-8 місця, «Житлово-комунальне господарство» - 14 місце, за напрямом «Економічна ефективність» - 15 місце.

Також із першого питання доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Кулик. За 6 місяців 2019 року до доходної частини бюджету (загального фонду) надійшло 218 327,5 тис. грн., при плані 231 471,9 тис. грн., що складає 94,3% (в т.ч. доходів без урахування трансфертів надійшло 75 089,6 тис. грн., при плані 70 125,1 тис. грн., або виконано на 107,1%).

Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації, доповіла про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2019 року.

Про стан виконавської дисципліни за І півріччя 2019 року доповідала Оксана Паскар, головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації. За І півріччя 2019 року в апараті райдержадміністрації зареєстровано 1252 вхідних документів, що менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 265 документів, із них 725 (58%) – від органів влади вищого рівня.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. З 83 пожеж, що виникли в 2019 році, 35 виникли у житловому секторі, 5 на транспортних засобах, 2 на підконтрольному об’єкті, 41 на відкритій території.

З додаткового питання доповіла Ольга Киричко, головний спеціаліст – координатор проектів та інвестиційних програм ресурсного центру громад Гадяцької районної ради.