Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

23 липня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду виконувач обовязків голови райдержадміністрації Олександр Шаповал.

1. Про роботу Відділу – Центр надання адміністративних послуг за І півріччя 2019 року.

2. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації  від 04.04.2019 № 86  «Про план заходів щодо запобігання та протидії корупції на 2019-2020 роки у Гадяцькій  районній державній  адміністрації.

3. Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Плішивецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4.  Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповіла Наталія Мироненко, виконувач обов’язків начальника Відділу – Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації. З метою створення зручних і доступних умов для отримання адміністративних послуг у вересні 2013 року розпочав свою діяльність Центр надання адміністративних послуг Гадяцької райдержадміністрації. До Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр входить 88 послуг адміністративного, дозвільного та соціального характеру. За І півріччя 2019 року в Центрі зареєстровано 6014 заяв щодо отримання адміністративних послуг та прийнято від інших державних реєстраторів і нотаріусів, зареєстровано і долучено до архіву 1895 реєстраційних справ.

Маргарита Юшко, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації доповіла про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 04.04.2019 № 86 «Про план заходів щодо запобігання та протидії корупції на 2019-2020 роки у Гадяцькій районній державній адміністрації». У структурних підрозділах райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування розроблені плани заходів щодо реалізації засад антикорупційної політики та визначено відповідальних осіб з питань запобігання та виявлення корупції.

Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Плішивецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідала Маргарита Шершень, начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2019 року на території Гадяцького району виникло 79 пожежі, проти 50 за аналогічний період 2018 року.