Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

16 липня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду  виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 25.02.2019 №120 «Про черговий призов громадян області на строкову військову службу у квітні - червні 2019 року».

2. Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

3. Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Книшівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідав Микола Овчаренко, військовий комісар Гадяцького районного військового комісаріату. В ході підготовки та проведення минулого призову військовим комісаріатом Гадяцького району була організована постійна взаємодія з органами місцевої виконавчої влади, підприємствами, учбовими закладами та організаціями з питань призову громадян на строкову військову службу. Так на підставі Указу Президента України була своєчасно створена призовна комісія. Викликано на медичну комісію – 1019, наряд на призов – 26, не з'явилось, всього – 499, визнано придатними до військової служби, всього – 477, відправлено у війська – 26.

Оксана Панасенко, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації доповіла про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки. За період з січня по липень 2019 року відділом культури райдержадміністрації спільно з відділом освіти, КДЮСШ та МО ГО ВФСТ «Колос» проводились ряд спортивно-масових заходів з різних видів спорту, серед яких змагання «Різдвяні канікули»: волейбол, баскетбол; відкриті турнір з боксу пам´яті П.Дяченка та О.Ісметова; турніри з футзалу; змагання з шахів, шашок до Дня Соборності та Дня Конституції; відкриті турніри з волейболу серед ветеранів, до Дня Героїв Небесної Сотні, спортивні ігри до Дня захисту дітей, змагання з паркового волейболу та міні-футболу до Дня молоді та ін. Відповідно до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки відділом культури на проведення спортивно-масових заходів за січень-червень 2019 року використано 92,5 тис.грн. На придбання призів, кубків, грамот, спортобладнання – 36,5 тис.грн., на перевезення спортсменів – 43,9 тис.грн., на відрядження – 12,1 тис.грн.

Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Книшівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідала Маргарита Шершень, начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2019 року на території Гадяцького району виникло 78 пожежі, проти 48 за аналогічний період 2018 року.