Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

09 липня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду  виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про стан виконання  видаткової та дохідної частини районного  бюджету.

2. Проведення районного конкурсу «Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкта на території Гадяцького району 2019 року»

3. Про хід виконання Програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території району на 2018-2020 роки

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Оксана Кулик, начальник фінансового управління райдержадміністрації До дохідної частини місцевих бюджетів району (по загальному фонду) протягом 6 місяців 2019 року надійшло 75 089 592 грн., що становить 107,1%  від затвердженого плану.

Перевиконання становить 4 964 534 грн.

Про результати районного конкурсу «Краще місце масового відпочинку біля водного об’єкта на території Гадяцького району 2019 року» доповіла Ірина Єрьоміна, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації. Для участі у конкурсі заявки подали лише 5 сільських рад, комісією вирішено розділити 3-тє місце між двома сільськими радами і одна сільська рада отримала заохочувальну винагороду. У номінації «За любов до спорту» та заохочувальним призом у розмірі 20 тис. грн. на покращення благоустрою сільської ради перемагає Веприцька сільська рада. Третє місце в конкурсі розділиди між собою 2 сільські ради: Рашівська та Книшівська і отримують на покращення благоустрою своєї сільської ради по 35 тис. грн. Друге місце в конкурсі виборола Плішивецька сільська рада та отримує на покращення благоустрою 60 тис. грн. І переможцем районного конкурсу «Краще місце масового відпочинку біля водного об'єкта на території Гадяцького району 2019 року» одноголосно визначена Бобрицька сільська рада, яка отримує на покращення благоустрою 100 тис. грн.

Тетяна Шелист, головний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фіто санітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області доповіла про хід виконання Програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території району на 2018-2020 роки. Станом на 01.07.19 року в Гадяцькому районі Амброзія полинолиста розповсюджена на площі – 281 га; Американський білий метелик – 24 га. В 2019 році на території нашого району проведені локалізаційні заходи проти бурянів в т. ч. карантинних на площі 59426 тис. га, використано 90 т пестицидів.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував головний інспектор районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2019 року на території Гадяцького району виникло 75 пожеж, проти 48 за аналогічний період 2018 року.