Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

02 липня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду  виконувач обовязків голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

2.Про дотримання вимог Закону України „ Про звернення громадян ”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Лисівської сільської ради.

3.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками червня 2019 року.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Олена Будник, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації доповіла про підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України. Станом на 02 липня 2019 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Гадяцької райдержадміністрації повною мірою задіяний у підготовці до проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. До складу 151 одномандатного виборчого округу увійшли: місто Гадяч, Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони, частина Лубенського району, Центр округу знаходиться за адресою: м. Лохвиця, Лохвицький район Полтавської області, вул.. Героїв України, 3.

Про дотримання вимог Закону України „ Про звернення  громадян ”,  Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування ” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Лисівської сільської ради доповіла Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Також Тетяна Ботінок доповіла про стан  виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками червня 2019 року. У червні 2019 року загальним відділом апарату райдержадміністрації зареєстровано 196 вхідних документів. Інформації про виконання розпоряджень голови облдержадміністрації та доручень голови та заступників голови облдержадміністрації підготовлені та направлені в установлені терміни.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2019 року на території Гадяцького району виникло 71 пожежі, проти 47 за аналогічний період 2018 року.