Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

11 червня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду  голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про хід реалізації районної Програми «Приміський автобус» на 2019-2020 роки»

2. Про стан забезпечення жителів Гадяцького району системами водопостачання.

3. Про стан виконання доходної частини бюджету.

4. Про дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування» та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Плішивецької сільської ради.

5.  Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Про хід реалізації районної Програми «Приміський автобус» на 2019-2020 роки» Інна Муйжнієкс, начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. Станом на сьогоднішній день у Гадяцькому районі пасажирські перевезення на приміських автобусних маршрутах здійснюють ТОВ «Гадяцьке АТП – 15337» та приватні підприємці. Маршрутна мережа району налічує 22 приміських маршрути загального користування, частина  з яких є нерентабельними. Тому райдержадміністрацією було проведено аналіз маршрутної мережі транспортного сполучення, коригування збиткових маршрутів та розроблено районну Програму «Приміський автобус» на 2019-2020 роки, яку затверджено рішенням 43 сесії 7 скликання Гадяцької районної ради від 22 січня 2019 року. Метою Програми є забезпечення реальних потреб жителів району в пасажирських перевезеннях, підвищення якості та гарантованості надання транспортних послуг. Розпорядженням голови райдержадміністрації №73 від 25.03.2019 року створено новий маршрут «Гадяч-Лисівка ч/з Харківці», а також відкореговано маршрут «Гадяч-Броварки ч/з Хитці, Великі Будища, Плішивець», в результаті чого з’явився кільцевий маршрут.

Ірина Єрьоміна, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації доповіла про стан забезпечення жителів Гадяцького району системами водопостачання. У 2019 подано 5 проектів до Департаменту будівництва облдержадміністрації для включення до «Загальнодержавної програми питна вода України до 2026 року». Також Ірина Єрьоміна наголосила, що прокладання нових гілок водопроводів ніяк не зможе вплинути на якість питної води. Якщо не проводити постійний моніторинг якості питної води, очистку, ремонт та дезінфекцію водонапірних веж та розподільної мережі, благоустрій зон артсвердловин то якість питної води буде тільки погіршуватись.

Із третього питання доповіла Оксана Кулик, начальник фінансового управління райдержадміністрації. До дохідної частини місцевих бюджетів району (по загальному фонду) протягом 5 місяців 2019 року надійшло 62 813 989 грн., що становить 109,4% від затвердженого плану. Перевиконання становить 5 415 441 грн. Але поряд з цими позитивними фактами мають місце і негативні. Так, по двох сільських радах Вельбівська та Веприцька не забезпечено виконання планових показників.

Про дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування» та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Плішивецької сільської ради доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2019 року на території Гадяцького району виникло 66 пожежі, проти 40 за аналогічний період 2018 року.