Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

4 червня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду  голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про призначення пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги у 2019 році.

2. Про хід підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році  (планування та організаційне забезпечення).

3. Про виконання районного плану заходів до Дня захисту дітей.

4. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками    травня  2019 року.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Про призначення пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги у 2019 році доповів Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. В Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків у Гадяцькому районі перебуває 14743 особи, з них 7120 осіб, які користуються пільгами на житлово-комунальні послуги. Станом на 01.06.2019 р. організаціям-надавачам  житлово-комунальних послуг за надані пільги відшкодовано 7млн. 900 тис.грн. Станом на 27.05.2019 року 7100 домогосподарства перебувають на обліку в управлінні соціального захисту, як отримувачі субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, з них 283 домогосподарствам призначено субсидію на тверде паливо та скраплений газ. 24 травня проведено перерахунок субсидії на неопалювальний період. Всього, в ході перерахунку в автоматизованому режимі субсидію призначено по 7 тис. особових справах. Ще по 3500 домогосподарствах субсидію буде розраховано індивідуально в ручному режимі. Середній розмір субсидії становить 182 грн.

Оксана Панасенко, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації доповіла про хід підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році  (планування та організаційне забезпечення). У 2019 році забезпечено формування банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Загальна кількість дітей шкільного віку 1519 (за статистичними даними), дітей пільгових категорій в Гадяцькому районі – 743. На придбання і здешевлення путівок до позаміських дитячих оздоровчих закладів у районному бюджеті передбачено кошти в сумі 419534 грн.: 180466 грн. – для дітей пільгових категорій, 119534 грн для відшкодування частини вартості путівок до позаміських закладів оздоровлення та відпочинку.

Про виконання районного плану заходів до Дня захисту дітей розповіла Леся Воронцова, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками травня 2019 року доповіла Тетяна Ботінок, начальник загального відділу райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Сергій Потапенко, головний інспектор районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2019 року на території Гадяцького району виникло 68 пожеж, проти 42 за аналогічний період 2018 року.