Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

28 травня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду  перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 13.02.2017 № 93 «Про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях області».

2. Про підсумки проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою на території району.

3. Про стан поводження з твердими побутовими відходами у Гадяцькому районі та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з сільських населених пунктів Гадяцького району.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 13.02.2017 № 93 «Про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях області» доповів Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. За статистичними даними станом на 01.05.2019 року заборгованість економічно активних підприємств Гадяцького району становила 21 млн 706 тис. грн., що на 95, 0 % більше в порівнянні з відповідним періодом попереднього року 9 збільшення на 10 млн. 565 тис. грн.).

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації Ірина Єрьоміна доповіла про підсумки проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою на території району. За її словами, до акції долучилися 43 населених пункти району, всі працівники бюджетної сфери, медичної галузі, навчальні заклади району.

Також Ірина Єрьоміна доповіла з третього питання про стан поводження з твердими побутовими відходами у Гадяцькому районі та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з сільських населених пунктів Гадяцького району. Зазначила, що Гадяцькою районною державною адміністрацією впроваджується комплексна система поводження з твердими побутовими відходами на території Гадяцького району. Уже зроблено безліч значних кроків у сфері поводження з відходами: розроблена та затверджена «Схема санітарного очищення населених пунктів Гадяцького району; прийнято у комунальну власність три спеціалізованих автомобілі з боковим завантаженням для вивезення твердих побутових відходів на території Гадяцького району та ін.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Сергій Потапенко, головний інспектор районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2019 року на території Гадяцького району виникло 66 пожежі, проти 40 за аналогічний період 2018 року.