Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

14 травня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду  голова райдержадміністрації олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про стан державної реєстрації права власності на нерухоме майно та їх обтяжень, формування та зберігання реєстраційних справ.

2. Про хід проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», та підсумки проведення Дня благоустрою на території району.

3. Про стан профілактики правопорушень в дитячому підлітковому середовищі.

4. Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Книшівської сільської ради.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Юлія Огілько, начальник відділу – Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації. За підсумками 2018 року державними реєстраторами Центру було надано 2582 послуг з питань реєстрації права власності та іншого речового права. Адміністративний збір за проведену державну реєстрацію права власності та іншого речового права, який надійшов у 2018 році до районного бюджету  становить 166 тис. 860 грн. У сфері реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців реєстраторами надано 290 послуг. Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців складає 30 тис. 350 грн. Станом на 10 травня 2019 року державні реєстратори речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень з початку року розглянули 926 заяв.

Із другого питання доповідала Наталія Рудченко, інженер-електронник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації. На території Гадяцького району в період з 25.03.2019 по 25.05.2019 року проводилася щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». В усіх населених пунктах Гадяцького району були проведені відповідні заходи щодо забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення в населених пунктах району, залучення громадськості, насамперед дітей і молоді.

Із третього питання доповідала Леся Воронцова, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Для координації діяльності усіх служб і відомств, причетних до проведення роботи по запобіганню дитячої  бездоглядності і  злочинних проявів серед неповнолітніх та підвищення ефективності профілактичної роботи при райдержадміністрації діє координаційна рада у справах дітей. З метою профілактики правопорушень серед дітей, які проживають у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах   службою у справах дітей спільно з суб’єктами соціальної роботи та працівниками поліції  за звітний період проведено 11 профілактичних  рейдів "Неблагополучна сім'я". Обстежено 12 родин, у яких виховуються 21 дитина. Складено відповідні  акти обстежень умов проживання сімей. Двоє дітей влаштовано на навчання в Великосорочинську загальноосвітню школу - інтернат. Під час проведення рейдів дітей, схильних до  правопорушень не виявлено. За неналежне виконання батьківських обов’язків за даний період працівниками поліції складено 10 адміністративних протоколів (ст.184 КУпАП).

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Книшівської сільської ради доповідала Світлана Богатиренко, головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Сергій Потапенко, головний інспектор районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області. За період 2019 року на території Гадяцького району виникло 64 пожежі, проти 37 за аналогічний період 2018 року.