Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

12 березня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду  голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

2.Про стан кадрового забезпечення закладів загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році  відповідно до Закону України  «Про освіту».

3.Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Вельбівської сільської ради.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідала Оксана Панасенко, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації. У Гадяцькому районі діє «Районна Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки» (далі – Програма), затвердженої рішенням третьої сесії сьомого скликання Гадяцької районної ради від 18 грудня 2015 року. У 2018 році, відповідно до Програми,  відділом культури райдержадміністрації спільно з МО ГО ВФСТ «Колос» та КДЮСШ проводились більше 20 спортивно-масових заходів з різних видів спорту, спрямованих на пропаганду здорового способу життя серед населення міста та району та присвячених знаменним і пам´ятним датам. Відповідно до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки  відділом культури  на проведення спортивно-масових заходів за 2018 рік використано 207,6 тис.грн. На придбання призів, кубків, грамот – 90,3 тис.грн., на перевезення спортсменів – 82,3 тис.грн., на відрядження – 35 тис.грн. Одним з відповідальних виконавців Програми є Гадяцька комплексна дитячо-юнацькаспортивна школа (КДЮСШ). У 2017-2018 навчальному році при КДЮСШ працювалии 4 відділення: боксу, волейболу, легкої атлетики та футболу. (Веприк, Сватки, Рашівка, Петрівка-Роменська, Великі Будища, Березова Лука, Сари, Хитці). Займалося 496 дітей. (164 – сільської місцевості; 276 – місто, 56 – Петрівсько-Роменська ОТГ). КДЮСШ у 2018 році на навчально-спортивну роботу було використано 55 тис.грн., для придбання спортивного обладнання та інвентаря - 42 тис. грн. Всього за 2018 рік на реалізацію «Районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки» використано понад 770 тис.грн.

Із другого питання доповідала Леся Зливко, начальник відділу освіти райдержадміністрації. Станом на 01.02.2019 у 19 закладах загальної середньої освіти району працює 523особи. З них освітній процес здійснюють 312педагогічних працівників. Жінки становлять 79,6% від загальної кількості педагогів. На початок 2018-2019 навчального року всі заклади загальної середньої освіти  забезпечені фахівцями і вакантних місць немає. На сьогодні заклади освіти району повністю укомплектовані адміністративними кадрами. Із 19 керівників стаж керівної роботи понад 10 років мають 14 чол., понад 30 років – 3 особи,  два керівники - до 3-х років. У цьому навчальному році  в район прийшло 3 молодих спеціалісти після закінчення вищих закладів освіти.З ними проводяться заходи щодо постійного виконання положень законодавства щодо забезпечення стажування молодих спеціалістів. З нимипідписані трьохсторонні угоди на роботу у нашому районі на 3 роки з одноразовою виплатою в розмірі п’яти прожиткових мінімумів - 8810,00 грн. кожному (у 2017 році ця сума становила 8420 грн). Сьогодні у закладах загальної середньої освіти району працює 22 молодих спеціаліста до 3-х років.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Вельбівської сільської ради доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області.

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.