Відбулася щотижнева апаратна нарада

Відбулася щотижнева апаратна нарада

5 березня 2019 року відбулася щотижнева нарада у залі засідань Гадяцької райдержадміністрації. Вів нараду  голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко за участі голови районної ради Володимира Нікітенка.

1. Про здійснення соціального супроводу членів сімей загиблих учасників організації об’єднаних сил, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни у 2018 році.

2. Про готовність відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації до проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року.

3. Про хід реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб «Рука допомоги».

4. Про  стан  виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками лютого 2019 року.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Із першого питання доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. На обліку в управлінні соціального захисту населення Гадяцької райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 17 членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції; 462 учасника бойових дій та 19 осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції. У 2018 році щорічної разової допомоги до 5 травня  членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції виплачено по 630 грн. (18 осіб), учасникам бойових дій - по 1265 грн. (413 осіб) та особам з інвалідністю внаслідок війни (АТО) 2 групи - по 3265 грн. (5 осіб), 3 групи – по 2845 грн. (11 осіб). Протягом 2018 року адресну допомогу на проїзд виплачено 26 членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, які не є пенсіонерами, на суму 74 тис.грн. ( у 2017р. – 22 особам на суму 56 тис.грн.). У 2018 році трьом особам з інвалідністю внаслідок війни (АТО) виплачено одноразову грошову допомогу з державного бюджету на загальну суму 1млн.788 тис. грн. (у 2017р. – 9 особам на суму 2млн.60тис.грн.)

Із другого питання доповідала Олена Будник, начальник відділу державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VIII чергові вибори Президента України призначено на неділю  31 березня 2019 року. Виборчий процес стартував і станом на 08 лютого було зареєстровано 44 кандидати на посаду Президента України. Станом на 18 лютого 2019 року сформовано одномандатні виборчі округи. До складу 151 одномандатного виборчого округу ввійшли: місто Гадяч, Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони, частина Лубенського району (виборчі дільниці № 530495 — 530503, 530507 — 530518, 530520, 530521). Центр округа та місце розташування ОВК знаходиться за адресою: м.Лохвиця, вул. Героїв України, 3, Лохвицький район Полтавської області, 37200. Контактні телефонні номери: (05356) 3-10-60, (05356) 3-11-05, (05356) 3-11-11.

Із третього питання доповідала Любов Різун, директор Гадяцькій міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості. На території Полтавської області за підтримки Світового банку у 2016 -2018 роках реалізувався пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб («Рука допомоги»). В Гадяцькому районі  скористався такою можливістю 1 підприємець та отримав  фінансову  допомогу  на суму 70,5 тис.грн. Завдяки отриманій фінансовій допомозі на сьогодні створено 2 нових робочих місця, на які працевлаштовано 2 особи, які отримують допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Станом на 1 березня 2019 року підприємцем сплачено податків на суму 7,5 тис. грн. та ЄСВ за найманих працівників - 8,2 тис. грн.

Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками лютого 2019 року доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, проінформував Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області.

По кожному із питань порядку денного головою райдержадміністрації було дано відповідні доручення відповідальним виконавцям.