Відбулася розширена нарада у голови райдержадміністрації

Відбулася розширена нарада у голови райдержадміністрації

15 травня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації, яку провів заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко. На нараду запрошені начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій.

Про хід виконання заходів щодо реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2016-2020 роки.

Про стан поводження з твердими побутовими відходами у Гадяцькому районі.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Книшівської сільської ради.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

Із першого питання доповідала Оксана Павленко, головний спеціаліст відділу освіти. У закладах освіти Гадяцького району створено систему національно-патріотичного виховання, яка знаходиться на постійному контролі відділу освіти Гадяцької РДА. У закладах освіти проходять різноманітні заходи з національно-патріотичного виховання, які сприяють вихованню в школярів почуття патріотизму.

Про стан поводження з твердими побутовими відходами у Гадяцькому районі доповідала Єрьоміна Ірина, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації.
У Гадяцькому районі розпочався 3 етап реалізації дорожньої карти «Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на період 2017-2021 років» - це паспортизація сміттєзвалищ , що залишаються в тимчасовій експлуатації
Відділом були оброблені документи, надані сільськими радами, необхідні для складання паспорту звалища ТПВ і в сканованому вигляді були направлені на опрацювання до Науково-технічного центру Полтавського відділення Інженерної Академії України.
Так як відбір проб для проведення хімічних аналізів потребує фінансових вкладень договором передбачається авансові проплати виконання робіт.
Науково-технічний центр з 1 червня уже готовий приступити до проведення обстежень, але не всі сільські ради запланували видатки у своїх бюджетах на ці цілі.
Станом на 15.05.2018 р. кошти виділені у Сарівській, Рашівській та заплановані на наступну сесію у Великобудищанській сільській раді. У Вельбівській та Лютенській раді питання ще не вирішене, у Бобрицькій та Сватківській раді у бюджеті відсутні кошти.

Про дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування” та виконання антикорупційного законодавства України виконкомом Книшівської сільської ради доповідала Тетяна Ботінок, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району доповідав Василь Губський, начальник районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України в Полтавській області.

Про стан безпеки в Гадяцькому районі доповідав Олександр Березовський, заступник начальника- начальник сектору превенції Гадяцького відділу поліції.
Заслухавши усіх доповідачів, заступник голови райдержадміністрації дав відповідні доручення по кожному із питань порядку денного.