Відбулася розширена нарада у голови райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулася розширена нарада у голови райдержадміністрації

8 травня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко. На нараду запрошені начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій.
На порядок денний було винесено такі питання:
Порядок денний:
Про стан виплати разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни у 2018 році.
Про механізм функціонування районної Програми часткового відшкодування кредитів, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2017-2020 роки.
Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Краснолуцької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками квітня місяця.
Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.
Про стан безпеки в Гадяцькому районі.

Із першого питання доповідав Віталій Тарасенко, начальник управління соціального захисту населення.
Щороку певні категорії громадян України отримують фінансову допомогу від держави. Уряд встановив розміри та порядок виплати у 2018 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.
У середньому збільшення становить 5 % порівняно з минулим роком.
Через органи соціального захисту населення проведено виплату разової грошової допомоги до 5 Травня у таких розмірах:
1. Особам з інвалідністю внаслідок війни 1 групи – 3685 грн.
2. Особам з інвалідністю внаслідок війни 2 групи – 3265 грн.
3. Особам з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 2845 грн.
4. учасникам бойових дій – 1265 грн.
5. членам сімей загиблих, померлих ветеранів війни – 630 грн.
6. учасникам війни – 525 грн. – 606 чол.
Фінансування виплати вищезазначеної допомоги здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
Кошти перераховано через поштові відділення зв’язку або банки на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії, особам, які не є пенсіонерами і військовослужбовцями - за місцем їх проживання.
Військовослужбовцям, особам начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ України, кримінально-виконавчої системи України, які проходять службу (крім пенсіонерів), і мають право на разову грошову допомогу, виплата здійснюється шляхом перерахування коштів органами соціального захисту населення на спеціальні рахунки військових частин, установ і організацій за місцем їх служби.
Громадянам, які належать до кількох категорій осіб згідно з цим Законом, виплачується одна допомога - у більшому розмірі.
На сьогоднішній день в районі виплачено вищезазначену допомогу 1863 особам на загальну суму 2044,0 тис. грн.
Особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги, зокрема військовослужбовці, які перебували у військових частинах і не отримали дану допомогу, особам, яким встановлено відповідний статус до 5 травня а підвищення до пенсії ще не встановлено та інші обставини незалежні від управління.
Про механізм функціонування районної Програми часткового відшкодування кредитів, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2017-2020 роки доповідала Анастасія Опришко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку.
Про результати періодичної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Краснолуцької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених статтями 30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідала Маргарита Шершень, виконуюча обов’язків начальника відділу управління персоналом та організаційної роботи райдержадміністрації.
До Краснолуцької сільської ради входить 3 населених пункти: с. Красна Лука, с. Хитці, с. Бухалове.
Житловий фонд сільської ради складається із одноповерхової забудови садибних житлових будинків. На балансі сільської ради знаходяться наступні будівлі: Краснолуцька сільська рада, Краснолуцька ЗОШ 1-3 ст., Краснолуцький сільський будинок культури, Краснолуцький спортзал, Краснолуцька АЗПСМ, Хитцівський ФАП, Хитцівський сільський клуб, Хитцівська ЗОШ 1-2 ст., Хитцівський дитячий садочок «Віночок», ФАП у с. Бухалове. Функціонує відділення зв’язку.
В Краснолуцькому спортзалі оновили атлетичний зал, закупили спортивне знаряддя, на всі ремонтні роботи разом з інвентарем витратили біля 60 тисяч гривень. Також планується провести ремонтні роботи фасаду будівлі та покласти нове вимощення тротуарною плиткою.
Завдяки фінансуванню сільської ради проведено заміну двох вікон та дверей, придбано чотири мікрофони, ноутбук, закуплено сценічні костюми для учасників художньої самодіяльності.
Краснолуцька сільська бібліотека знаходиться у приміщенні сільського Будинку культури, займає площу 198 м2 .
Для покращення температурного режиму в приміщенні зроблено перестінок, щоб відділити книжковий фонд від читальної зали, встановлено двері. До послуг користувачів працює два комп'ютери.
Хитцівський сільський клуб розміщений в окремому приміщенні. До будинку прокладено тверде покриття з поручнями. Одну кімнату займає Хитцівський сільський бібліотечний пункт. Приміщення в осінньо-зимовий період опалюється. Глядацька зала опалюється котлом на твердому паливі, у інших кімнатах - опалення електричне.
На даний час у Хитцівському сільському клубі ремонтні роботи призупинені, залишилось внутрішнє оздоблення стін, підлоги, стелі. Влітку 2017 року біля клубу було влаштоване вимощення тротуарною плиткою та упорядкований поріг.
Хитцівський сільський бібліотечний пункт займає одну кімнату у приміщенні Хитцівського сільського клубу площею 24 м2. Опалення електричне. У приміщенні бібліотечного пункту здійснено заміну двох вікон на металопластикові. Книжковий фонд становить 5879 примірників на суму 11,7 тис.грн. В с. Хитці в одній будівлі з окремими входами знаходяться ЗОШ I-II ст., дитячий садочок «Віночок» та ФАП. ДНЗ «Віночок» відвідує 24 дитини, замінені всі вікна на металопластикові, в минулому році закупили нові меблі в ігрову кімнату та кімнату відпочинку дітей. У ФАПі замінено освітлення на LED, встановлено нові вікна та двері, в цьому році планується зробити вимощення тротуарною плиткою.
Про стан безпеки в Гадяцькому районі доповідала Інна Ященко, начальник сектору моніторингу Гадяцького відділу поліції.
В період з 30 квітня по 7 травня поточного року до Гадяцького відділу поліції надійшло 117 повідомлень, з них 10 повідомлень кримінального характеру
Заслухавши усіх доповідачів, голова райдержадміністрації дав відповідні доручення по кожному із питань порядку денного.

Наверх ↑