Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем Незалежності України

Дорогі земляки!

У ці дні ми відзначаємо не просто день народження держави, а свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.

Доля України – це доля всіх, хто живе під синім українським небом, хто працює на рідній землі. Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби. А сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють незалежність країни. Низький уклін вам, українські воїни, за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.

Від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, віри в себе і в свою Вітчизну, творчої наснаги, невичерпної енергії та оптимізму, миру й радості, упевненості у завтрашньому щасливому дні! Нова доба відкриває нові можливості та перспективи для кожного з нас. Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна! І нехай над нашими головами буде тільки мирне небо, а під ногами заквітчана земля!

Виконувач обов’язків                              Голова

голови районної                                      районної ради