Урочистості та тематичний концерт з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва

11 жовтня у кіноконцертному залі «Дружба» відбулися урочистості та тематичний концерт з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва . На святковий захід запросили військовослужбовців, представників трудових колективів, громадськість.

З вітальними словами до присутніх звернулися Сергій Бондаренко,виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, голова районної ради Володимир Нікітенко, районний військовий комісар Микола Овчаренко.

Вони побажали захисникам міцного козацького здоров'я, щастя, миру сімейного затишку і благополуччя.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

За мужність та героїзм, вірну службу на благо своєї землі, свого народу та з нагоди Дня захисника України нагородили грамотами та подяками військовослужбовців - учасників бойових дій.

Тематичний концерт запрошеним подарували працівники будинку культури та художні колективи району.